Jump to content
IGNORED

US Open 2012


Garnirung

  

27 members have voted

  1. 1. Kod muških?

  2. 2. Kod cura?



Recommended Posts

auh, Pederer bas gadno prosao... Murray verovatno jos gore... NJole nema sta da se buni, samo Delpo je opasnost... Tipsarevic ima kolosalnu sansu da udje u polufinale, ie sada ili nikada. znaci gubi u 2. kolu :D kapiram da ce odatle Isner da dodje do 1/.4finala :D

Link to comment
al sam izjinxala, sve je obrnuto :D osim tipse kod novaka :D
Pauer ov džinks :thumbup:A stvarno je dobio puslica žreb, sad još samo da odigra ko čovekHe, vratio se i Robredo živac :oAna je dobila odličan žreb, Jelena isto dobar
Link to comment

Ma kakvi, till d vin :0.6:A dobro, ne očekuje niko nešto specijalno, mada eto JJ kao malo proigrala. Ana ima tek u osmini Karo i to bi joj bilo dosta, posle ide na Serenu. Jelena na Agu u trećem. Da je u nekoj formi od nekoć, mogla bi čak i do polufinala, ali kako obe igraju u poslednje vreme, realno je dobar žreb

Link to comment

kvote: Novak Djokovic (SRB) 2,30 Roger Federer (SUI) 3,00 Andy Murray (GBR) 4,20 Juan Martin Del Potro (ARG) 9,00 Jo-Wilfried Tsonga (FRA) 25,00 Tomas Berdych (CZE) 40,00 John Isner (USA) 40,00 Milos Raonic (CAN) 40,00

Link to comment
inace novak je zrebao.
Nije. Bio prenos na sajtu turnira. Kad su sve završili, i muški i ženski žreb, došli su on i Sam kao branioci titule, malko se slikali, postavili im par pitanja i to je bilo to.
Link to comment
nemoj tako... ima neki fashion show u new yorku, mora biti! pa nebi DZejlena dzabe dolazila :D
a bo'me ima i neki bicikl za anu :Dajoj, neka prodju makar dva kola Edited by Afterburner
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...