Jump to content
IGNORED

Pucati nadi u glavu?


dig_chohano

Al realno  

64 members have voted

  1. 1. Nazirete li ikakvu mogućnost da će ovde opet biti fudbala?

    • Da, svakako, jer imamo Kuću fudbala
    • Možda, vanzemaljci su valjda dobri
    • Nema trika


Recommended Posts

Već dugo gledam mučenje na oba topika o večitima, patnja, beznađe, šok do šoka, nezaštićeni penisi bahatih redovno bodu direkt u moždanu koru. Ipak, i pored svega, i pored toga što smo svesni svega, mali, malecni podvig i odmah osmesi, odmah bujamo, odmah snovi dalekijeh dometa. Dokle ćemo se nešto kao nadati? Šta je to što će nam napokon pokazati da ovde nema fudbala kao što nema Mercedesa? Možemo mi da crtamo čuda, najlepša plava odela da oblačimo i skup alat da kupujemo, bogato da trošimo na materijale, al odavde nikad ni pristojan bicikl izaći neće. I zašto se onda i dalje nadamo? Ja se nadam jer sam idiot, nema jednog jedinog racionalnog razloga za to. Hvatam se od danas u koštac sa svojim problemom. Vi?

Edited by dig_chohano
Link to comment
  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dig_chohano

    7

  • teacher

    6

  • pacey defender

    6

  • gone fishing

    4

Top Posters In This Topic

Ja se samo nadam da će da dodje dan kad će morati to sve da privatizuju, pa makar i po srpskom modelu. Pa nek gekne, ko u treću, ko u drugu ligu, a neki mogu i da se razidju. Jebem li ga, lakše mi da gledam kako se neki selja multimilijunaš izdrkava, nego da gledam izdrkotine kako glume multimilijunaše.A i onda ćemo lakše da se okupimo da teramo Glejzere

Link to comment

Evro-izlet Borca iz Čačka i amaterske kanadske lige sa Pogodi utakmicu imaju više smisla od praćenja domaćeg fudbala... Ali leta su duga, vruća i provodi se puno vremena u sobi pored televizora.Idioti.

Link to comment

Nadi se ne moze pucati u glavu, jer nade nema. Ali pucati u glavu Lukicu, svim mesetarima u Zvezdi, svakoj lopini menadzeru u srpskom fudbalu, kao i svima u vrhu FSS, ima smisla.Nadam se da ovo zasluzuje ban, jer ako ne, reci cu mnogo grdjih stvari.Sudbinu drustva u komsijskom taboru, ostavljam koleZi digu & co.

Link to comment
Mene jebe sledeće: dobar broj ljudi pominje privatizaciju kao rešenje. Ko će pazariti do ovog ološa koji je već tu?
exactly. kako bi to uopste islo? je l bi tender (recimo) raspisalo ministarstvo finansija/privrede ili fss?
Link to comment
Mene jebe sledeće: dobar broj ljudi pominje privatizaciju kao rešenje. Ko će pazariti do ovog ološa koji je već tu?
privatizacija će se obavljati po principu kako je to čović uradio sa košarkaškim klubom: uzima profit, a država mu plaća dugove. što će reći, još gore, ako je to iole moguće...
Link to comment

Kada bude bogatija drzava bice i boljeg fudbala. Do tada ce se FK koristiti za kriminal menadzera koji se tale sa upravama a to povlaci i namestanje utakmica/lige i dalje propadanje.Tako vazda bilo.

Link to comment
privatizacija će se obavljati po principu kako je to čović uradio sa košarkaškim klubom: uzima profit, a država mu plaća dugove. što će reći, još gore, ako je to iole moguće...
Molim lijepo, taj je koncept doveden do perfekcije tek u Maminjovom dinamu.Gledam danas neki prilog iz Pećinaca. Ushit! Dakle, uvjeren sam 100%, srpski fudbal neće dumre.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...