Jump to content
IGNORED

The Spirit of Football


Dr Arslanagić

Recommended Posts

Pa valjda imas listu ljekova koji jesu i koji nisu dozvoljeni. Liste kreiraju strucni konzorcijumi antidoping agencija i vjerovatno svakodnevno lupaju glavu tim pitanjima. Hocu reci, sportist, treneri, klub nemaju tih moralnih dilema, samo pogledaju cim ih ne smiju kljukati.

 

Mesi je primao nesto za hormon rasta, valjda je prestao rasti u dvaesnekoj?!

Link to comment
On 18.10.2017. at 17:01, Dali_man said:

B1: U pitanu je bila utakmica Dubocica - Radnicki, kad je Zare valjda u zadnjih 5 minuta preokrenuo rezultat od 2:0 na 3:2 ili tako nesto.

 

B2: Ova anegdota nije bila vezana za Zareta vec za igraca Radnickog Miroslava Vardića.

 

B2: Verzija koju sam ja čuo od starijih je vezivana za Stevana Ostojića iz C. Zvezde.

Link to comment
9 minutes ago, ajgor said:

 

B2: Verzija koju sam ja čuo od starijih je vezivana za Stevana Ostojića iz C. Zvezde.

A dobro, verovatno je svaki tim imao nekada nekog koji ga "davao" 100 godina.

Link to comment

Iluzorno je misliti da je bas od svih ljudskih aktivnosti samo sport relativno cist, odnosno bez ogromne prljavstine. Mislim da je doping u fudbalu prisutan minimum pet decenija, mozda i vise, i ne nalazim nista ni cudno ili skandalozno u tome. Iznenadio bih se da je drugacije.

Link to comment

Ne prima terapiju. Narastao je dovoljno. Ali ta terapija je razvila i njegovu mišićnu masu. Šta bi tek Sale kapiten radio da je dobijao takvu neku terapiju od njegove 12 do 17 godine. Imao bi brkove sigurno.

A mrdja bi ga imao na avataru 😁 

Edited by borris_
Link to comment



Šta bi tek Sale kapiten radio da je dobijao takvu neku terapiju od njegove 12 do 17 godine.


Umesto litra vinjaka pio bi dva litra dnevno.

Sent from my Le X620 using Tapatalk

Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...