Jump to content
IGNORED

The Spirit of Football


Dr Arslanagić

Recommended Posts

Kad smo već kod grbova, mnogo više mi se sviđao stari simbol Čeltenamacheltenham-town-fc-logo-primary.jpgnego ovaj novi aerodinamični:Cheltenham-Town-FC-logo.jpgDoduše, stari grb je bio gradski i nema neke veze sa fudbalom, više sa školstvom i banjskim turizmom,ali opet...Zato je Svindon napravio veliki estetski iskorak. Futurističku nakazu crest-1991.gifzamenio je Swindon_Town_FC-logo-FA08D352D3-seeklogo.com.gif

Link to comment
:lol: moram da priznam da ne znamjašu sam pazario u second handu, a moje poznavanje igrača Čeltnema ne ide dalje od FM-a i dva-tri prenosa koja sam uhvatio na SportKlubu
Link to comment

Шта рећи онда за Кардиф, који су стотињак година били The Bluebirds а онда због самовоље власника постали црвени. И у тој варијанти је велшки змај постао битнији од кардифске плаве птице. cardiff-city-red-blue-dragons-1.jpg

Link to comment

Menjanje klupskih boja, grbova, imena ( Hal Tigrovi, jer Hal Siti zvuči " tako obično"; Egipćanin još reče da bi, da je vlasnik Mančester Sitija, klub nazvao Mančester Hanter) po ćefu bahatih milionera je posebna priča.Kod ovih " malih", provincijskih klubova dešava se da lokalna samouprava uskrati pravo na korišćenje grba, pa moraju da smišljaju novo rešenje.Trejsi Čendler, koja nosi kostim Donny Dog-a, maskote Donkaster Roversamascotmain_1324366a.jpgZbog seta ovakvih fotki oduzeli su joj posao maskote. Ipak, na kraju je razum preovladao™ i Trejsi je opet postala Donny Dog.

Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...