Jump to content
IGNORED

PPP Pogađalica 2012/13


Lezilebovich

Recommended Posts

Mesace se sa fantazijem, pogotovo kada nas igra samo 10ak :P(13, tacnije... i Fei se setio da udje... necu zakljucavati, pa nek uleti neko kasnije)Jbga, nema se tu mnogo postovati, komentar dva za celo kolo i to je to.Nego, jel mi se cini, ili ima bas malo x3 meceva?

Edited by nbg4ever
Link to comment

10 bodova za sad, pogodio tacan rez na Reading i pobjedu Fulama.25 na kraju dana, odlicno.P.S.'bo vas topik ako niko nece komentarisati :isuse:

Edited by Feindouno
Link to comment
  • 9 months later...
  • 1 month later...
meni ovo pred kraj bilo uzbudljivije od svih fantasy liga koje sam igrao. Čestitke Naa! :)
Tek sad vidim. Hvala sa zakasnjenjem, ali bar pre pocetka nove sezone.Naravno da ce se praviti, ako ne napravi niko drugi, ja cu, mora da se odbrani titula, ali nema jos opcije za pravljenje lige za novu sezonu. Verovatno cemo opet komentarisati na Fantasy topiku.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Naravno da nije, i bolje je sto vise ljudi da igra pogadjalicu...Istina, dzabe igramo, posto se Fei vec proglasio pobednikom, ali vazno je ucestvovati...on ce lagano da zakuka vec od prvog kola... :s_a:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...