Jump to content
Sign in to follow this  
levi

Docek

Recommended Posts

Calavera
nekako mi deluje da ipak svi uzivaju u ovome...kao da vole da bude losa organizacija i nikakav pogram da bi imali sta da komentarisu...taj pevac za koga kao niko nije cuo je sasa kovacevic...njgeove napoznatije pesme su idemo do mene, kako posle nas, jedina si vredela...nisam gledao ceo docek i zao mi je sto sam cuo samo jednu njegovu pesmu...gledao sam na historiju onu emisiju sa aukciju gde se 4 lika nadmecu za skladista...s vremena na vreme na vre se pojavi jos neko...vodja aukcije otvori garazu i u njoj su stvari koje neko prodaje...kupci ne smeju da ulaze u garazu vec smeju samo da pogledaju spolja...onda licitiraju i ko ponudi najvise, stvari iz tog skladista su njegove...posle preprodaje
Meni to zvuci kao teska prevara. Edited by Calavera

levi

Pawn stars je jedino sto valja na glupom Historiu. I ona riba sto vozi kamion po planincinama

hattori
nekako mi deluje da ipak svi uzivaju u ovome...kao da vole da bude losa organizacija i nikakav pogram da bi imali sta da komentarisu...taj pevac za koga kao niko nije cuo je sasa kovacevic...njgeove napoznatije pesme su idemo do mene, kako posle nas, jedina si vredela...nisam gledao ceo docek i zao mi je sto sam cuo samo jednu njegovu pesmu...gledao sam na historiju onu emisiju sa aukciju gde se 4 lika nadmecu za skladista...s vremena na vreme na vre se pojavi jos neko...vodja aukcije otvori garazu i u njoj su stvari koje neko prodaje...kupci ne smeju da ulaze u garazu vec smeju samo da pogledaju spolja...onda licitiraju i ko ponudi najvise, stvari iz tog skladista su njegove...posle preprodaje
+1

shimpr
Meni to zvuci kao teska prevara.
i meni ali mi je interesantno...uopste sve te emisije ne posmatram kao da su namestene vec kao da je to stvrano...verovatno je sve izrezirano ali sta ima veze

shimpr
Pawn stars je jedino sto valja na glupom Historiu. I ona riba sto vozi kamion po planincinama
i neke epizode drvoseca su isto ok...najbolji su mi onu likovi sto vade debla iz mocvare pa onda kradu jedni drugima...velike kompanije poseku pola planine a ovi po mocvarama po ceo dan ne mogu da nadju jedno deblo

Cane Vukic Prebranac

Мене су дрвосјече океј, али оне камионџије на леду ... какав смор.

shimpr
kamiondzije na ledu su dosadne jer se ne pojavljuje mnogo ljdui po tim vukojebinama a u indiji je voznja zanimljiva zato jer kad se napravi neko sranje odjednom je pojavi hiljadu indijaca koji pricaju svi u isto vreme i hoce da biju stranog kamiondziju

dobar1
2122400771502a5b002a0a3810609144_220x330.JPG"Naneta je šteta ugledu Srbije, oči međunarodne zajednice uprte su sada u nas. Nije istina da menjam stranački dres. U Njujorku nosim dres reprezentacije i nemam nikakve dalje planove, niti sam sa Dačićem razgovarao o tome", poručio je Jeremić.I njega nema na doceku. :kralj:

copkillah
Smor a? Hajde ti probaj da voziš kamion po ledu pa pričaj da je smor <_<

Cane Vukic Prebranac

И мени су двије кривине на асфалтном путу кроз моје село жива авантура, па опет не мислим да заслужује свој серијал.

copkillah

Nisi našao pravog producenta. Mislim da bi vredelo probati!

Hamlet Strašni

Шта је то фосна?

kud u maglu Simoviću

drvena daska, većih dimenzija, neobradjena

ToniAdams
Шта је то фосна?
bosna, fosna, valjda je to to

Hamlet Strašni

Хвала!

Sign in to follow this  

• Create New...