Jump to content
levi

Docek

Recommended Posts

ToniAdams

prebacio sam, ne mogu vise. javite mi ako bude leteci top.

bergasa19

Realno posle porodice Djokovic ovi izgledaju kao amateri sabanluka <_<

Psihodelija

uopste nije neprijatno.

Boza_zvani_Pub

a odbojkasice sto one nisu na balkonu?

Quizmaster

Ne znam ko osmišljava takav scenario, ali me čudi da i tim sportistima bez medalje nije neprijatno. Ružno je to, jer ne treba se u životu trpati tamo gde ti nije mesto. Ćuti, radi, čekaj svojih pet minuta slave...

Papovac

samo za mihu i drustvo u cosku :isuse:

keitel
Ne znam ko osmišljava takav scenario, ali me čudi da i tim sportistima bez medalje nije neprijatno. Ružno je to, jer ne treba se u životu trpati tamo gde ti nije mesto. Ćuti, radi, čekaj svojih pet minuta slave...
Ko god da osmišlja, ponovo je degradirao i obezvrijedio nečiji uspjeh, kao i svaki put do sada.

dobar1

Steta, kosarkasi su na Islandu, biju ljuti boj u kvalifikacijama.

Quizmaster

Beskrajno su simpatične obe :)

tsva

parada neprijatnosti i kica

Boza_zvani_Pub

a ko ovo peva na doceku i koja je ovo pesma? ozbiljno pitam. jel to neciji mali ili neka "zvezda"?

Edited by Boza_zvani_Pub

levi

Sjajne su klinke, nisu slucajno tu. Jel rece da ima psihologa u strucnom stabu? Tako i izgleda

Quizmaster

Izgleda da jeste vrlo popularan, mada moram reći da mi Vlado Georgijev za njega deluje kao megastar.

Cane Vukic Prebranac
Ovo stvarno nije trebalo da se čitaju imena sportista koji nisu osvojili medalju. Daleko od toga da četvrto mesto ili neko finale nisu rezultati vredni pažnje, ali ipak se obesmišljava smisao balkona™.
+1Вратите Цукића.А и Душица и онај тип би могли да не лупају бар док свира химна.

shimpr

nekako mi deluje da ipak svi uzivaju u ovome...kao da vole da bude losa organizacija i nikakav pogram da bi imali sta da komentarisu...taj pevac za koga kao niko nije cuo je sasa kovacevic...njgeove napoznatije pesme su idemo do mene, kako posle nas, jedina si vredela...nisam gledao ceo docek i zao mi je sto sam cuo samo jednu njegovu pesmu...gledao sam na historiju onu emisiju sa aukciju gde se 4 lika nadmecu za skladista...s vremena na vreme na vre se pojavi jos neko...vodja aukcije otvori garazu i u njoj su stvari koje neko prodaje...kupci ne smeju da ulaze u garazu vec smeju samo da pogledaju spolja...onda licitiraju i ko ponudi najvise, stvari iz tog skladista su njegove...posle preprodaje

• Create New...