Jump to content
MocaVukotic

Bundes Liga 2012/13

Recommended Posts

MocaVukotic

na ES 2 superkup bajern-dortmund, 2-0 trenutno.

Ros

bio na stadionu. lepa utakmica. realno bi bilo 2:2 ili 3:3. stadion dupke pun, ali atmosfera pozorisna.

assignment

Interesantna statistika: Do sada je od 13 pobednika nem. Superkupa, jedino ´95 Dortmund posle toga uzeo i titulu, znaci los predznak za Bajern, kome ce Mandzukic izgleda dobro da legne... Inace mislim da je Dortmund ipak blagi favorit, jedino ako ne uloze previse ove godine u LS...

John Coltrane

Mandzuka je odradio i pripreme dobro, stvarno ce biti dobro pojacanje (uz nadam se dobru minutazu). Nisam cuo, ali sto je Perisica i Gecea drzao na klupi?

assignment

Götze je imao neku sitnu povredu oka a Perisic i ionako nije starter, bar za sada...

John Coltrane

Kontao sam da je odlaskom Kagave Perisic sasvim upotrebljiv.

Feindouno

Neugodni Ankaraspor (iz Berlina) izbacuje Hofenhajm iz kupa, 3-0 nakon 40 min :Hail:

zez

sta je to, turski klub?

aram

turski iz berlina. menadzer im je bio sin gradonacelnika ankare, ne znam da li je jos. kod njih igra filip krstic, bio prilicno redovan u nasoj U19 reprezentaciji, dobar levi bek.

Edited by aram

extragluv

tek sad vidim da je m. reus zamenio borusiju. bice im on odlican.

casperbgd

Bogami, danas izgleda ima jos iznenadjenja u kupu.

assignment

Izpali do sada 5 Bundesligasa... Pored Hofa, Hamburg, Frankfurt, Fürth, evo ga Bremen igra produzetke...Edit: Bremen gubi 3:2 u produzetku protiv Münster-aI prvoligas Nürnberg je izpao...

Edited by assignment

porucnik vasic

Ја нисам имао појма да се у Бундесу крајем шездесетих намештало као код нас у доба Шајбера. -_-

panta rhei

krenulo. po tradiciji, prvak otvara sezonu. ignjovski greska i reus 1:0.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...