Jump to content
Sign in to follow this  
teacher

Finale

Finale  

28 members have voted

1. 1. Ko će osvojiti zlatnu medalju? (16.00h)

Recommended Posts

keitel

Pa dobro sad, ovo je tek treći put da su slali najbolje među najboljimatm.

kim_philby
pa eto, izgubili su 2004. od ultra jake argentine i to na olimpijskim igrama. smanjila se razlika, danas svako igra kosarku™.
pa ja i mislim da ih je 2004. godina naterala da se uozbilje. kao i 1988. godina. to valjda tako ide.

kim_philby
sve više? :lol: iz koje si ti godiine stigao? '87?
upravo mi je zvonio pejdzer :fantom:

Teixeira

najbolji tim u najboljim patikama svih vremena. adekvatno :wub:255226_10151010334672106_1544791171_n.jpga vidim da neki nisu imali srama, pa su pominjali sudjenje, zanimljivo. samo me zanima sta bi spanski igraci radili da su popili neki faul poput onog namernog na durantu ili jos gore one sramote kada nije svirana namerna kada je rudy uleteo ramenom u paula na centru dok je ovaj bio u kontri. jebote, ja stvarno ne razumem da jos uvek neko ko (misli da) je normalan moze da ide sa pricom o tome kako amerikanci nemaju doping kontrolu i kako su umisljene zvezde koje biju kada ne ide.

freakns

dobro Ivane, znamo da ti je zivotna zelja da pruzis felacio nekom NBA igracu(al da je crnac), ali de nemoj se bas blamirati toliko. secas li se kako su te zajebavali kada vas je Gurovic natrpo 2002? pa zajebavace te opet kada se tako eksponiras!

Teixeira
dobro Ivane, znamo da ti je zivotna zelja da pruzis felacio nekom NBA igracu(al da je crnac™), ali de nemoj se bas blamirati toliko. secas li se kako su te zajebavali kada vas je Gurovic natrpo 2002? pa zajebavace te opet kada se tako eksponiras!
pa to iz '02 ne priznajem kao najjaci sastav :D

Feindouno

Pa nije ni ovo, Uejd je povrijedjen.

Teixeira

uejd, bosh, pa cak i ovaj novi centar lakersa... da ne pominjemo velikog mvp-a iz pretprosle sezone :D

ToniAdams

al dobre su tike. koji je to model?

freakns
uejd, bosh, pa cak i ovaj novi centar lakersa... da ne pominjemo velikog mvp-a iz pretprosle sezone :D
pa Dirkenstain ne igra za picke :P

SleeperSleep

moram priznati da mi basket na olimpijadi nikad nije bio dosadniji. dozivljaj je licni i nema nikakve veze sa kvalitetom kosarke. prvi razlog je sto nema nasih, a drugi sto se pobednik unapred zna, zahvaljujuci dramaticnoj razlici u kvalitetu. spanci su danas odigrali nabolje u poslednjih nekoliko godina. igrali su sjajnu tekmu i opet nisu realno imali sansi. ako se ovo nastavi (a sva je prilika da hoce jer 2 velike generacije, gasolova i manuova, tj. spanska i argentinska, silaze sa scene, a oni koji dolaze nisu ni blizu toliko dobri) olimpijske ce u basketu biti bas izuzetno dosadne.

Jozef K.

Da. Baš to. Mislim da nije prorokovanje, ako se konstatuje da će Ameri biti daleko dominantniji za četiri godine.

Кристофер Лумумбо

pa bice zato sto je od devedesetih ovo najbolji period nba kosarke.Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

Feindouno

LeBron James joins Michael Jordan as only players to win NBA title, Olympic gold, NBA regular-season MVP and NBA Finals MVP in same year.

Venom

Vidim da ti je postao omiljeni igrac.