Jump to content
Sign in to follow this  
teacher

Finale

Finale  

28 members have voted

1. 1. Ko će osvojiti zlatnu medalju? (16.00h)

Recommended Posts

Milogled Bluff
koliko god da su mi gadne spanske picke™, stvarno moram da im odam 1 deep rispekt.
Vise jedan

kim_philby

kako mi je uvek debilno kada na sportskim manifestacija cujem born in the usa.@kojot: naravno ali kosarka se igra da se dobije. mislim da ce za basket biti super kada neko u finalu olimpijade pobedi najbolju USofA momcad.

Giggsy

Svaka cast Spancima. Za ovakvu utakmicu treba ipak i dobar sut spolja

Gandalf

koliko god nevoleo Spanjolce... najbolji u fudbalu, fantasticni u basketu. :ziga:

zez
mislim da ce za basket biti super kada neko u finalu olimpijade pobedi najbolju USofA momcad.
zasto?¿ispada da je ovo lose za kosarku.

kim_philby
zasto?¿ispada da je ovo lose za kosarku.
pa nije lose. ali valjda bi bilo super kada bi se jos negde igrao basket na najvisem nivou. ovako ispada da ako te ameri ne ugaze i ponize vec jesi pobednik. Edited by kim_philby

Кристофер Лумумбо
pa nije lose. ali valjda bi bilo super kada bi se jos negde igrao basket na najvisem nivou. ovako ispada da ako te ameri ne ugaze i ponize vec jesi pobednik.
pa jeste tako, ipak su oni za klasu jaci od ostalih. mogli su da posalju jos jedan sastav koji bi se borio za zlato.

zez
pa nije lose. ali valjda bi bilo super kada bi se jos negde igrao basket na najvisem nivou. ovako ispada da ako te ameri ne ugaze i ponize vec jesi pobednik.
pa ako ovo nije najvisi nivo, ja ne znam sta jeste. zajebavas i ti sad. basket je bio prva liga. jbg, svi smo u principu ocekivali da se desi Teacherova prognoza iz uvodnog posta.

Venom
Naravno, ali pre 15 godina je bio uspeh igrati tri cetvrtine s njima.Desice se i to, bez obzira sto ce Amerikanci uvek biti dominantni. Najveca baza igraca, najveci talenti, najstrucniji rad. I dok se to ne promeni, osvajace zlata. Naravno, mislim da ce ih jednom neko skinuti, ali ne za stalno. FIBA kosarka napreduje takodje, ove poslednje promene pravila ce stvari samo pogurati dalje u tom smeru.

kim_philby
pa jeste tako, ipak su oni za klasu jaci od ostalih. mogli su da posalju jos jedan sastav koji bi se borio za zlato.
naravno da je tako. ali do pre 20 godina to isto su radili bez profesionalaca. 2004. taj drugi tim se izblamirao. ocu da kazem najveca pobeda za amere ce biti kada neko dobije u finalnoj utakmici njihov najjaci tim. vec sada NBA postaje zapravo sve vise globalni fenomen.

kim_philby
pa ako ovo nije najvisi nivo, ja ne znam sta jeste. zajebavas i ti sad. basket je bio prva liga. jbg, svi smo u principu ocekivali da se desi Teacherova prognoza iz uvodnog posta.
bilo je super. bilo bi jos bolje da su spanjolci dobili.

Jozef K.

Pa zar nije Argentina to učinila 2004.g?

Fins fleet

Cim izadje torrent ili youtube snimak...

Кристофер Лумумбо
naravno da je tako. ali do pre 20 godina to isto su radili bez profesionalaca. 2004. taj drugi tim se izblamirao. ocu da kazem najveca pobeda za amere ce biti kada neko dobije u finalnoj utakmici njihov najjaci tim. vec sada NBA postaje zapravo sve vise globalni fenomen.
pa eto, izgubili su 2004. od ultra jake argentine i to na olimpijskim igrama. smanjila se razlika, danas svako igra kosarku.

teacher
sve više? :lol: iz koje si ti godiine stigao? '87?