Jump to content
Sign in to follow this  
teacher

Finale

Finale  

28 members have voted

1. 1. Ko će osvojiti zlatnu medalju? (16.00h)

Recommended Posts

Кристофер Лумумбо

polako, jos uvek nije spreman da izadje iz ormana.

Кристофер Лумумбо

neverovatno iritantan lik, naroocito sada sa ovom frizurom. juce su mu oprostili dva namerna faula.

SleeperSleep

frizurica mu je, realno, bozanstvena. lancia garant fura istu.

zez

narafski, takodje sam i neverovatno iritantan.

Krampa
krenule zvezde da tuku kad su videle da je frka...
mini gasol je takodje imao jedan fudbalerski povik, kada ga je lebron "gurnuo" u ledje pri polaganju :D

zez

i maxi Gasol je imao kriketski povik kad mu je Lebron zatvorio oko.mozete sad da kenjkate koliko hocete, Spanija je juce odigrala musku utakmicu. Ameri bolji za Duranta i malo vise, steta sto je zadnji deo poceo sa Reysom u petorci, to je bio presudan momenat.

Joe D
to je bio presudan momenat.
tad su ovi stekli prednost, prelomili bi svakako malo kasnije. Ali jeste uticalo na ishod. Da nije dopustio da Mark brzo udje u problem sa faulovima, mozda bi bilo nesto drugacije.

Teixeira
neverovatno iritantan lik, naroocito sada sa ovom frizurom. juce su mu oprostili dva namerna faula.
jebi ga, ovi nisu nauceni da padaju kao pokoseni... paul je ostao na nogama kad ga je ovaj opalio ramenom na centru u situaciji u kojoj bi rudy verovatno iskoristio jednu od svojih scena koje izgledaju kao epilepticni napad i bacakao bi se negde do linije za tri poena...

zez
tad su ovi stekli prednost, prelomili bi svakako malo kasnije. Ali jeste uticalo na ishod. Da nije dopustio da Mark brzo udje u problem sa faulovima, mozda bi bilo nesto drugacije.
to da li bi prelomili ili ne, nemamo pojma. svi smo nagadjali, sad ce, sad ce...pa se nije desilo do savrsene gluposti, kad svako pametan zna da vise nemas sta da izgubis u zadnjem delu.

Joe D

A i ti si nasao jak primer, Paul bas nikad ne pada kao pokosen. A ni Bradonja, bogami.

zez
A i ti si nasao jak primer, Paul bas nikad ne pada kao pokosen. A ni Bradonja, bogami.
meni kazes?¿

mandingo
moram priznati da mi basket na olimpijadi nikad nije bio dosadniji. dozivljaj je licni i nema nikakve veze sa kvalitetom kosarke. prvi razlog je sto nema nasih, a drugi sto se pobednik unapred zna, zahvaljujuci dramaticnoj razlici u kvalitetu. spanci su danas odigrali nabolje u poslednjih nekoliko godina. igrali su sjajnu tekmu i opet nisu realno imali sansi. ako se ovo nastavi (a sva je prilika da hoce jer 2 velike generacije, gasolova i manuova, tj. spanska i argentinska, silaze sa scene, a oni koji dolaze nisu ni blizu toliko dobri) olimpijske ce u basketu biti bas izuzetno dosadne.
Cekaj, ja sam mislio da je Stern najavio kako ce od sada slati najjace postave samo na SP. Doduse, ne iskljucujem mogucnost da lupetam. Ivane?

dillinger

2016 ostaje sve isto, nakon toga od 2020. vrlo izvesno da olimpijade budu U23 takmičenje, a svetsko prvenstvo preimenovaće u World Cup, prvo takvo 2019 umesto 2018.Ovo drugo je već i Baumann najavio

Edited by dillinger