Jump to content
IGNORED

Korisni programi


Recommended Posts

  • 2 months later...

treba mi program za dzabe koji pravi booklet, da se prelistava

 

treba mi neki link da skapiram SEO i gde mogu da nadjem koje reci su bas posecene na guglu? 

 

i da li neko zna, ako je moj sajt na kineskom i na primer na kineskom je napisan shopping...da li ce engleski google to skapirati i racunati kao shopping? hocu da mi sajt ide ka vrhu strane

 

 

merci

Link to comment

Pa KODI je open source home theatre program...

 

Ima gomilu plug-in ova koji svašta omogućavaju, a Gensis omogućava da se gledaju filmovi i serije, od najnovijih do prastarih (nalazio sam skoro sve što sam ikada tražio, doduše, ja tražim uglavnom poznate naslove, ali ipak)... Ima integraciju sa titlovima (samo daš koji servis koristiš), ima integraciju za streamove (direktno preko nekog plug-ina ili sa sopcastom, ace streamom i tako dalje)...

 

Dakle pun ugođaj... Postoji verzija za sve platforme (ja imam na android sticku, utaknuto u TV i radi sasvim OK-zapinje na Full Hd-u, na primer)...

Ovaj Genesis više ne radi... A nisam ga ni probao :(

 

Popcorn time u poslednjoj inkarnaciji je krš i ne sviđa mi se.

 

Ima li šta slično Genesisu? Preporuka?

Link to comment

@eM Client

Mislim da mi je to prvi softver koji sam kupio.

Nije zbog toga sto je nesto vanzemaljski dobar, ali nisam nasao bolji ...

Nije nešto preterano bitno, a i prekasno je, ali imao si za te pare The Bat, meni odličan klijent, mada nisam koristio poslednjih par verzija, jer mi ne treba više funkcija.

Link to comment
  • 3 months later...
  • 1 month later...

ovo možda zahteva posebnu temu ali koju productivity i/ili lifestyle i/ili habit tracker i/ili time tracker app na drndoidu koristite?

 

ja nikako da se odlučim

trello todoist evernote lifesum fabulous itd itd

 

za sada mi je najbolja ova https://play.google.com/store/apps/details?id=com.andtek.sevenhabits

teško je na početku ali kad sve odradiš kako treba mnogo se lepo razvije plan&program koji onda pratiš

ali nešto mi neodostaje tu ne znam šta...

Link to comment

Koristio sam Evernote, u suštini za kliping i podsećanje, ali mi je od danas ograničio koriščenje aplikacije sa 2 uređaja (bila je sinhronizovana na 6) tj traži mi da apgrejdujem nalog tj da platim što se naravno neće desiti: Zato ću da pređem na One Note (delimično sam već prešao) jer me mrzi da jurim neke nove aplikacije i naloge.

 

Nisam hevy user takvih aplikacija, IMHO dok obraćaš pažnju na njih - tj podesiš, unosiš ono što ti treba, proveravaš itd - opadne ti produktivnost u RL :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...