Jump to content
IGNORED

Korisni programi


Recommended Posts

svrha izvrdava definiciji, ali meni se desilo da sam nakon dve nedelje presla skroz na inbox, nekako it felt right :). sad mi normalan gmail cudan... 

 

vidim da ima i web verzija. napad sa svih strana.  ^_^

inbox.google.com

Edited by Takeshi
Link to comment

Photos je najbolji product iz te social palete. Ne znam da li si testirao search (pretragu slika na osnovu onoga sto je na slici) - hoce da bude dosta smesno (npr. Kad trazim "dog" ukljuci slike pasa, ali i kengurova i moje drugarice sa razbarusenom kosom :D )

Link to comment

Tek sam poceo da se igram - uploadovao sam par stotina fotografija, uglavnom sa mobilnog telefona i za sada sam dobio nekoliko predloga za obradu fotografija (nisu mi se svideli) i par filmica na osnovu fotografija. Ono sto mi se najvise svidelo je sto je sve na mestu gde ocekujes da bude - nikakav tutorijel, help i slicno nije potreban.

Link to comment
  • 1 month later...
  • 3 months later...

STDU Viewer

 

Ne sećam se kad sam počeo da ga koristim, ali mi je zatrebao neki malen program za čitanje stripova pre neku godinu, pa se ispostavilo da je još bolji za čitanje knjiga (guta sve ebook formate). Ima i eksportovanje u slike, rotacije, zumove i sl.

Besplatan za non-commercial use i težak svega par megabajta.

Link to comment
  • 2 months later...

U potrazi za email klijentom koji se ne odaziva na ime outlook, a odbijen izgledom i organizacijom olujne pticetm, naleteo sam na ovo fino parče koda.  eM me podseća na outlook po mnoštvu opcija ali je mnogo manji po gabaritima (zauzima nekih pedesetak megabajta na HDD-u). Besplatan je za nekomercijalnu upotrebu a pro verzija se razlikuje samo po tome što se uz nju dobija tehnička podrška. Testiram ga nekoliko dana i za sada sam jako zadovoljan.

 

http://www.emclient.com/download

 

em-client-mail-2.png

 

em-client-mail-3.png

 

em-client-chat-2.png

Link to comment
  • 2 weeks later...

Probala sam bas ovaj eM koji je BigVlada preporucio i deluje fino, ali mu je mana sto u dz verziji staju samo dve adrese. Koji biste jos preporucili pored Thunderbirda, vidim da se pominje i Mailbird kao dobra opcija? U principu bi mi znacilo da ima kalendar, a nesto manje i RSS reader (koristim feedly za te svrhe sad).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...