Jump to content
IGNORED

Korisni programi


Recommended Posts

Za filmove bih preporucio VLC i PotPlayer.

 

VLC je zmaj jer sam barata svim onim kodecima, pusta sve tipove fajlova, ima hrpu opcija, sinhronizaciju titlova itd. Jedino sto mi se desavalo par puta da secka na filmovima sa ogromnim bit-rateom, kao da ne moze da ih izrenderuje blagovremeno. E tu uskace PotPlayer, pusta sve zivo, jako glatko, mislim da ima podjednak skup opcija kao VLC, samo iz navike koristim ovaj prvi.

 

Za slike ne znam, ja i dalje rabim ACDSee, a to je ono "so 2004".

Link to comment
36 minutes ago, Milosh76 said:

Za slike FastStone image viewer za filmove vlc

++ I meni je bas odlican, koristim ga od kako mi ga je neko ovde preporucio (Milan?)

 

Za video takodje VLC (ima li neceg boljeg? ja sam zaboravila da ista drugo postoji)

Link to comment

Potplayer kao klasičan video plejer  ima dosta više opcija od Vlc i praktičnije šortkatove i gomilu skinova.To mi je prvi izbor

Dok Vlc ima u sebi converter,streamer,recorder,opciju puštanja i skidanja youtube klipova,media library,radio i podcast plugin,nekad pokrene i oštećene fajlove koje pot ne uspeva ....najbolji besplatan program na svetu

 

Ko hoće može da proba Light Alloy jako lep i praktičan,sa gomilom opcija ali ne koristim jer nemam naviku

 

Za muziku već deset godina Aimp + minilyrics 

 

Fast stone odličan pregledač slika i solidan editor,ako treba nešto na brzaka da se popravi,iseče,docrta 

 

Link to comment

a neki video player koji je dobar sa raznim kodecima i formatima i 'out of the box' bez da ja podesavam trazi subitlove na vise sajtova? poput bs playera. verujem da vlc (njega i koristim) moze da se tweakuje za to, al me mrzi

Edited by Grunf
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...