Jump to content
Sign in to follow this  
teacher

Atletika 8. dan

Recommended Posts

Feindouno

Bravo Meseret :Hail:2-1 za nas, DOMINACIJA!

teacher

nema tiruneš brzinu za 5km, ali utisak mi je da etiopljani i etiopljanke previše razmišljaju, tj previše polažu u taktiku...

Quizmaster

Meni je u tim trkama uvek logičnija taktika da se ide jako i da konkurenti koji to ne mogu pratiti počnu otpadati. Ovako bi moglo doći do nepredviđenih situacija, poput one kad je Snežana Pajkić pobedila. E, sad, možda se i zbog Dibabe išlo sporije, pošto je imala trku na dužoj deonici.

Edited by Quizmaster

189-

jel su sad ovo pokrali beti?

Edited by 189-

Feindouno
Meni je u tim trkama uvek logičnija taktika da se ide jako i da konkurenti koji to ne mogu pratiti počnu otpadati. Ovako bi moglo doći do nepredviđenih situacija, poput one kad je Snežana Pajkić pobedila. E, sad, možda se i zbog Dibabe išlo sporije, pošto je imala trku na dužoj deonici.
+1Ovo vazi i za 5 i 10k. Ne dozvoliti uopste da neki bledoliki bude uz njih na 8-9 (3-4) kilometra i dodje u priliku da ih odsprinta.Tako su i radili nekad, a sad je pocela ova Kenija-Etiopija patkometrija gdje samo gledaju jedni druge a onda na kraju zajedno pojedu govno kao na muskih 10k

Mauci

Jeboteeeeeeeeeeeeeeeee, svaka cast!

Кристофер Лумумбо

amerikanke razvalile, svetski rekord :Hail:

Feindouno
jel su sad ovo pokrali beti?
pokrele su beti za srebro
Jel bi crko da napises o cemu se radi?

189-

mislio sam da pratite...bacila kladivo na nekoliko centimetara od prvog mesta lisenko nekih 10-ak cm krace i onda se pokvarila tehnologija ili kurac-palac pa nisu mogli izracunati daljinu. isla je ponovo da baci ali je pogodila ogradu...i sad je ostala osma. imala bi bronzu

Quizmaster

Fenomenalna štafeta. Sačuvah nerve jer sam samo povremeno bacio pogled na rezultat vaterpola.

Feindouno

Al me ubija ovaj spori tempo, ne mogu ovo da gledam2:20+ na 800 metara