Jump to content
IGNORED

Zaglupljivanje nacije


Eraserhead

Recommended Posts



Meni jedna bugarka sa kojom sticajem okolnosti radim, kaže da makedonce ne razumem ništa!

.... Shiit has hit the fan!




това е планът

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
16 hours ago, adam said:

jebote - gruntovcani! dudek i regica!

 

ja sam to sve razumeo. kad sam bio klinac i ziveo u zagrebu cuvala me zena iz tih krajeva koja je tako pricala. i obozavao sam je. odmah se vratim u to vreme. steta sto je serija iznimno dosadna. a pokusali su da je prodaju kao neki humor. kao i onu babu sto je vitlala metlom i drzala monologe koji bi trebali biti smesni. marica hrdalo.

 

nista to nije bilo smesno. samo se krevelje bezveze.

 

al malo misto je magija. smoje genije! ja to i sad malo-malo pa pogledam. ne sve odjednom al uhvati me neki neizdrz pa pogledam par epizoda da me zelja mine.

 

meni Gruntovčani super. Dudek mi je genijalan lik.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
  • 4 months later...

RIP, profesore :(

 

Spoiler

 Serbi, narod i rasa! Veliki pozdrav za profesora kog lično poznajem. Vrlo je interesantno, ne bih ništa da govorim. Vidim da se i danas provlači kroz novine nešto što sam rekao. Svako od nas treba da bude otvorenog uma i da uradi svoje istraživanje. Da budemo svesni da je istina negde između. Ako pratimo jednu stranu informisanja, to teško može da nas učini realnim.

 

Link to comment

jovan "zima-babi-bre" deretic :ph34r:

 

srela sam ga pre par meseci naulici, pitao me koliko je sati i gde je hotel jugoslavija. imala sam utisak da je zeleo i da se porazgovara, al dodje mi prevoz :sad: :unsure:

 

ono shto je sigurno, verovao je u koronu, maska rukavice, sve po propisu :D

 

 

Link to comment
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...