Jump to content
IGNORED

Zaglupljivanje nacije


Eraserhead

Recommended Posts

2 hours ago, fonTelefon said:

 

Zaglupljujes narod a ne poznajes Srem i Sremce. Opstina ima oko 60k, a nije im tesko da se dovezu autima iz Mitrovice, Indjije, Pazova, Iriga sve na oko 20 km.

 

Jeste i svih 60k je stiglo, cela opština. :lolol:

Link to comment
2 hours ago, fonTelefon said:

 

Zaglupljujes narod a ne poznajes Srem i Sremce. Opstina ima oko 60k, a nije im tesko da se dovezu autima iz Mitrovice, Indjije, Pazova, Iriga sve na oko 20 km.

Voli Sremac da se vozi autima. Bilo je par hiljada ljudi max. Koliko smo platili bolje da ne znam.

Link to comment
15 hours ago, Time Crisis said:

 

Jeste i svih 60k je stiglo, cela opština. :lolol:

Vidim da nista bas ne znas Osli Nemci dosli Sremci. Recimo bio sam na grozdjebalu u Karlovcima i bilo je vise posetilaca no stanovnika tog malog mesta. I to ste sve platili, tri dana, vi veliki poreski obveznici.

Link to comment
16 hours ago, čekmeže said:

Voli Sremac da se vozi autima.

To možda vi u svinjarskom Sremu. Mi iz Morovića smo došli splavom, bosutom pa Savom, uzvodno. Pa onda magarcima iz Jarka do Rume.

Link to comment
2 hours ago, fonTelefon said:

Vidim da nista bas ne znas Osli Nemci dosli Sremci. Recimo bio sam na grozdjebalu u Karlovcima i bilo je vise posetilaca no stanovnika tog malog mesta. I to ste sve platili, tri dana, vi veliki poreski obveznici.

 

Ti baš navalio, k'o mutav na telefon. :) Grožđebal traje tri dana i Karlovci su na svega par kilometara od Novog Sada, ima i gradski prevoz, sasvim nešto drugo. Uostalom evo slike, u pitanju je prostor od otprilike 50x50 metara, jedini način da tu bude "nekoliko desetina hiljada" jeste ako je bilo 15-20 ljudi po m2.

Capture.JPG

Link to comment
1 hour ago, Time Crisis said:

 

Ti baš navalio, k'o mutav na telefon. :) Grožđebal traje tri dana i Karlovci su na svega par kilometara od Novog Sada, ima i gradski prevoz, sasvim nešto drugo. Uostalom evo slike, u pitanju je prostor od otprilike 50x50 metara, jedini način da tu bude "nekoliko desetina hiljada" jeste ako je bilo 15-20 ljudi po m2.

Capture.JPG

Znaci lazes da se moglo setati za vreme koncerta. Da se nadjemo na 3 iljade? Vidis kakvi su komentari.

Link to comment
12 minutes ago, fonTelefon said:

Znaci lazes da se moglo setati za vreme koncerta. Da se nadjemo na 3 iljade? Vidis kakvi su komentari.

 

Može, šta sad, 57 hiljada dole-gore. :lolol:

Link to comment
  • 6 months later...
16 hours ago, nera said:

Moze na vise tema ali da ozivimo ovu malo :happy:

 

Mumija Srpkinje iz Kine

 

http://vesna.atlantidaforum.com/?p=4651

 

Meni je jasno da Deretic-mitomani na ovaj nacin pokusavaju da ukazu na neku veliku slavu i moc srpskog naroda, ali paradoksalno time samo prikazuju Srbe kao najvece luzere istorije. Cuj, ziveli od Indije do Atlantika, ali onda nas sjebali, pokorili, i asimilovali razni Kitajci, Afrikanci, Nemci, Vatikan, CIA, i svi ostali i sveli nas na ovo malo parce Srbije. Totalni kontra-efekat. Lecis svoje komplekse izmisljanjem neke davne istorijske megaslave i sam nudis zakljucak da smo danas kurac na biciklu, i jos gore, da tipa kroz celu pisanu istoriju covecanstva regresiramo.

 

A ovo tipa ,,crni mongolsko-etiopski tip" je stvarno za umiranje od smeha

Link to comment

ako pozelite da se bavite poreklom ovih "Srba":

 

 

12863_2015_237_Fig3_HTML.jpg

 

Median joining networks for mtDNA haplogroups K, C, D and G2a, based on HVS-I sequences between region np16050-16391.

Circle areas are proportional to haplotype frequency. The length of the lines between nodes is proportional to the mutation steps.

The diagnostic mutations used to classify the major branches are labeled on the line.

The Number sign(#) and the following panels indicate the assumed root of each haplogroup

Link to comment
1 hour ago, hazard said:

 

Meni je jasno da Deretic-mitomani na ovaj nacin pokusavaju da ukazu na neku veliku slavu i moc srpskog naroda, ali paradoksalno time samo prikazuju Srbe kao najvece luzere istorije. Cuj, ziveli od Indije do Atlantika, ali onda nas sjebali, pokorili, i asimilovali razni Kitajci, Afrikanci, Nemci, Vatikan, CIA, i svi ostali i sveli nas na ovo malo parce Srbije. Totalni kontra-efekat. Lecis svoje komplekse izmisljanjem neke davne istorijske megaslave i sam nudis zakljucak da smo danas kurac na biciklu, i jos gore, da tipa kroz celu pisanu istoriju covecanstva regresiramo.

 

A ovo tipa ,,crni mongolsko-etiopski tip" je stvarno za umiranje od smeha

dodaj tome jedenje zlatnim kašikama i tarabe starije od USA i.........

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...