Jump to content
IGNORED

Zaglupljivanje nacije


Eraserhead

Recommended Posts

na fejsu ima neka dr sladjana velkov i svi zivi dele njene tekstove, statuse...ne vakcinisite se, jedite presnu hranu, zavera ova zavera ona, solarna joga, haarp...dosadni su

Link to comment

Interesantna stvar je u paradoksu da je Istok ispao pozitivan u ovoj prici, dok je inace nas vrli NLP strucnjak, marketing IT mag upravo onaj koji u skladu sa ovom temom zaglupljuje Srbe.Neke je ranije napisao sta je u Srbiji ideja o autoritetu a sta su pravi autoriteti, na to bih se nadovezala da postoje kod nas i vesto fabrikovani, Istok je jedan od njih.Istok tvrdi da je to ok, i stalno se svadjamo, on smatra da sam ja previse rigidna sto se tice nauke i zastarela u pristupu, da se sve sto je temeljeno na cinjenicama i sklono kritickom preispitivanju ne mora primeniti jer je u sadasnjosti i jos vise u buducnosti najvaznija brzina sirenja informacije a ne njena validnost...tu smo se zakacili oko instant znanja i ne postojanja sistema, medjutim u digresiji oko teorije haosa (koju ne poznaje iako je elektrotehnicar pa sam ocekivala da bi mu matematika bila bliska) i moje zelje da pokazem da kako i u naneuredjenijim sistemima postoje zakonitosti, on se usprotivio i presao u napad NLPom, na koji sam alergicna jer ga smatram kvazi naukom pa sam se po paroli pamerrniji popusta povukla...Cukenbergu zameram na milion stvari, hvala mu na unfriend opciji i mogucnosti da duha ubijes do kraja i odstranis ga od svih pristupa...al na zalost, ovaj grad je previse mali a svi ostali mediji koji nisu elektronski nisu tako jednostavni za eliminaciju...

Edited by vesela vinzdorka
Link to comment
Interesantna stvar je u paradoksu da je Istok ispao pozitivan u ovoj prici, dok je inace nas vrli NLP strucnjak, marketing IT mag upravo onaj koji u skladu sa ovom temom zaglupljuje Srbe.
Da, naslov teksta zvuči kao da ga je osmislio Žika Šarenica, ali mislim da je tako najbolje - da bi što više ljudi kliknulo na njega.
Link to comment

Izvini Bergasa19 ali ne shvatam tacno sta znaci citiranje dela mog posta pa citiranje istokovog blogada li pokusavas na taj nacin da istaknes kontradiktornost?ako je to cilj procitaj ponovo ono sto si prvo citirao pa ces uvideti da sam upravo rekla da je ispao pozotovan (u medijima) a da je upravo on taj koji radi na zaglupljivanjumada nisam sigurna da cemo se razumeti ni nadalje...

Link to comment

Cesem se levom nogom po desnom uvu.Ovaj naslov sam stavio da bi dobio vise klikova.(Ustvari ovaj naslov i opisuje vas koji klikcete na moje baljezgarije)Sada ozbiljno da kazem o temi. Cesem se desnom nogom po desnom uvu.

Link to comment
Ни Стенфорд није као што је некад био. :fantom:
Anyways, good luck trying to calm to circus. Little silly things like this routinely pop up with HAARP, and I find that when some conspiracy theorist has it in their head that some idea is right, they will never be changed. Koja je kvota da je istok izmislio mail, kako bi po 104667 put potencirao svoj preduzimljivi duh i gotovo neogranicene mogucnosti interneta? Kad smo vec kod toga, kvota je 1.01 da ce u narednih 6 meseci pomenuti kako je pre nekog vremena komunicirao sa dr. nauka na Stanfordu i kad se to moze, nema razloga da svako nema svoj internet biznis. Ili to, ili se doktori nauka muce s ispravnim koriscenjem zamenica u jednini i mnozini. Pick your poison.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...