Jump to content
IGNORED

Zaglupljivanje nacije


Eraserhead

Recommended Posts

2 hours ago, morgana said:

Sta kaze mali bolid? Necemo valjda svi da ginemo, bolje da posaljemo jednog od nas da odgleda cijelu emisiju, tako su i partizani radili u ratu.

Evo, ja preteko sa ground zeroa, odgledo skroz do kraja na tv-u sa sve reklamama.

Ako bih morao da trazim neki ekvivalent ovome to bi sigurno bili informer stripovi. Ne znam nista drugo podjednako fekalno i pokvareno a da je bas bez toliko stila i harizme. Sundjer Bob Siptarlone nivo nesmesnog, upareno sa stilom Mitrovicevih otvorenih pisama.

Neki hajlajti bi bili:

Nijesmesno(TM) intervju sa psom Sase Jankovica, uz rabljenje reci cimer i prangija preko svake mere

Ujedinjena Govedja Opozicija i Sasa Jankovic narkoman (kao ponudjeni odgovori u pitanjima Miroljubu Petrovicu)

Sasvim genijalni POV jednog obicnog dana Minje Miletic, gde se ona sprema za posao tako sto prvo izabere jednu od svojih preskupih tasni (istaknute cene u k eura), onda smota usa zastavu u istu pa ode do jarbola sa koga skine zastavu Srbije i okaci americku. Ovo je mozda i najbolje od svega, nista slicno nisam video do sada.

Link to comment

Ja sam na preskok pogledao par momenata. Najpre deo intervjua sa psom, pa posle taj POV Minje Miletic. Neopisiv transfer.

Ljuba je bivši sportista i bivši muž, a ovi ladno počinju tekst sa “propali pevač”.

Edited by mraki
Link to comment

Komentar sa jednog portala:

''Krajnje je vreme da se napravi pandan Kesicevim usiljenim glupostima i nepostojanju humora, s tim sto ni ovo nije resenje, ali kao parodija je odlican izum.

A najbolje bi bilo da se i jedna i druga emisija skinu sa TV-a, jer su neukusne.''

 

Upravo ovakvo nešto i jeste cilj ove ''emisije'' - da se odlaskom u krajnost obesmisli Kesićeva emisija, kao i svaki drugi humor na račun vlasti.
Slično kao što je u toku predsedničke kampanje na priču o Andreju Vučiću odgovoreno nebulozom o Nataši Jeremić...

 

PS

Trebalo bi izdvojiti poseban topic o ovoj ''emisiji''. Biće ovde još dosta priče na ovu temu.

Link to comment
1 hour ago, 3opge said:

meni najbolje ono kad namrsti surlu kao "sta to smrdi" i onda spazi da je ugazio u Jankovica.

zar nije ugazio u ivana ivanovića?

večeras u gostima odgledala ceo snimak, pod pritiskom. i nije mi ništa. 
hajlajt mi je anketa građana, "slučajnih" prolaznika što komentarišu spomenik borislavu pekiću, koja:
1. nepogrešivo uparuje znanje o tome da im je spomenik iza dupeta sa činjenicom da su u dupetu trenutne vlasti
2. pokazuje na prikazanom uzroku da je npr. 7 od 9 građana protiv Vučića. :D
drugi hajlajt mi je publika u studiju koja je poootpuno neadekvatnih izraza lica kad god ih snimaju.
treći hajlajt mi je ono sa srpskom i američkom zastavom - van kategorije.

neće  mlađani pajkić potrajati.

p.s. ovo nije namenjeno za sns publiku, a ostalima će biti dovoljno 1x da pogledaju.
 

Edited by pt 2.0
Link to comment
32 minutes ago, theanswer said:

ume kesić da bude zanimljiv

jbg nisu svi dovoljno pametni da im je samo seinfeld smešan

I ja bih volio da sam tako intelektualno superioran i uzvišen tako da sve posmatram sa tolike visine da se ne vidi razlika u humoru Kesića i mladog Lava.

Link to comment
1 hour ago, teacher said:

šta znam, meni ovo bolje od kesićeve emisije, na stranu što su obe operisane od humora i imaju prevaziđen format, ali sa ovim bar možeš da se sprdaš.

Kesićev humor jeste žešće otrcan, al' ipak... ni u šali ne treba govoriti da je ovo bolje.

Edited by Fica
Link to comment
19 minutes ago, Fica said:

Kesićev humor jeste žešće otrcan, al' ipak... ni u šali ne treba govoriti da je ovo bolje.

Da budemo precizni, kakav god da je Kesićev humor, za ovo je svaka njegova emisija nešto najsmešnije ikada. I btw, imao je Kesić dobrih epizoda sa sprdanjem pojedinaca pre svega na račun Vulina, umelo je to da bude ako ne smešno a ono nekako prijatno za gledanje. Možda se to malo meša sa nekim prijatnim osećajem polumedijske slobode, eto, u udarnom terminu na javnoj frekvenciji, neko trpa vlast. Treba biti skroman, pogotovu u ovo vreme...

Link to comment

Ali LJuba-suva-inTELEgencija-Jovanović koji odgovara Georijevu i zove ga na fajt. 
Pa jbt ima li nešto nebulozniije od ovoga :isuse:

 

Slažem se sa bubamotom, ovaj srski_Bog_seksa neće dugo potrajati, obična potrošna roba

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...