Jump to content

Polufinale

teacher

Polufinale  

42 members have voted

1. 1. Rusija - Španija (18.00h)

2. 2. Argentina - USA (22.00h)

• Prolaze Argentinci
    • Prolaze Ameri

Recommended Posts

• Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• teacher

13

• freakns

12

• zez

14

• Feindouno

15

Top Posters In This Topic

Sto se mene tice, Spaniju je amoguce gotiviti u bilo kom sportu (ekipnom, naravno). Spanija moze da mi bude gotivna na ponekom prvenstvu, ali u globalu, kad-tad ispliva ta famozna ljigavost i smuce ti se.

Sto se mene tice, Spaniju je amoguce™ gotiviti u bilo kom sportu (ekipnom, naravno). Spanija moze da mi bude gotivna na ponekom prvenstvu, ali u globalu, kad-tad ispliva ta famozna ljigavost i smuce ti se.
jao hazarde, pa neces valjda i ti :isuse:
Sto se mene tice, Spaniju je amoguce™ gotiviti u bilo kom sportu (ekipnom, naravno). Spanija moze da mi bude gotivna na ponekom prvenstvu, ali u globalu, kad-tad ispliva ta famozna ljigavost i smuce ti se.
koliko se to famoznih ljigavih detalja secas u vezi spanskih vaterpolista, odbojkasa, rukometasa...?¿p.s. ¡viva España!

Ne pratim rukomet, a u vaterpolu otprilike razumem kada vidim da lopta udje u mrezu, sve ostalo mi lici na rvanje.U odbojci se ne secam kada su poslednji put bili faktor, znam da su osvojili ono jedno EP i tada mi je to bilo OK jer su bili manje-vise autsajderi. Takodje, odbojka je sport gde je ogranicen kapacitet za ljigavost. U odbojci su mi ljigavi Italijani jer nonstop drece na sudije, i Brazilci koji namerno gube da bi namestili sebi lakse polufinale (ili drugom teze). Mada se kroz maglu secam nekog pizdenja na Spance u odbojci zbog ljigavosti neke, ali to je bilo davno.Dakle govorim primarno o fudbalu & kosarci.@kojotItenzivno ne podnosim spanske reprezentacije od 90ih, pocevsi sa fudbalom. Iskuliram poneko prvenstvo. Ne znaci da ih ne postujem, samo su mi u globalu najscesce uzasno antipaticni.Uostalom, ko moze da vidi 1 Riki Rubija, a onda i dalje da navija za Spance, a da nije Spanac? :P

Edited by hazard
@kojotItenzivno ne podnosim spanske reprezentacije od 90ih, pocevsi sa fudbalom. Iskuliram poneko prvenstvo. Ne znaci da ih ne postujem, samo su mi u globalu najscesce uzasno antipaticni.Uostalom, ko moze da vidi 1 Riki Rubija, a onda i dalje da navija za Spance, a da nije Spanac? :P
ja :D gledao sam sve utakmice minesote dok se nije povredio, a onda sam prestao. stvarno ne znam zasto sta njemu fali? car koji sa 17 godina bez straha igra finale oi protiv amerikanaca kao startni plej.
  • Create New...