Jump to content

Atletika 6. dan

teacher

Recommended Posts

Sprda se i Weir
ali nije ni blizu ove dvojice. bice interesantno za bronzu. Weir, Martina, Spearmon, Lemaitre... svi mogu ispod 20
  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• freakns

31

• teacher

29

• Timmy

17

• Feindouno

14

Top Posters In This Topic

hejtujem kočenje u kvalifikacijama...ok je jednom, ok je da jedan čovek to radi, ali kad svi rade sve vreme, onda je kretenski. praktično oduzimaju 2-3 trke po disciplini.

Далибор
Koliko ova nasa "sa noktima" treba da djipi da se nekako uglavi sledece skakanje...
sa 6.63 bi skocila na 6. mesto i mislim da bi bila sigurna za top 8 na kraju 3. serijeali mislim da ce ona jako tesko to da skoci

prvo, sve cestitke na finalu. zajebi svu pricu, ti si u finalu OI, fenomenalan rezultat :Hail:ali brate mili, kada u finalu skocis 6.35 a sa 20 godina si skakala 6.78, pa jebemumater! ali bitno da su nokti tu, da su sise napucane(jebote, odakle joj ideja da stavlja silikone, pa gospode dragi :isuse:), da je tatoo na mestu, a skok ko jebe. e to me nervira, bog joj dao talenat a nju boli picka. da popizdis!opet, sve cestitke na finalu!

Antjuh je mogla da obori WR da nije sjebala poslednju preponu. Sjajna trka, Amerikanka ju je pogurala da ide ispod 53.

• Create New...