Jump to content

Atletika 6. dan

teacher

Recommended Posts

london time

Wednesday, August 8:Morning session10:00 Men’s Pole Vault Qualification10:00 Women’s Hammer Throw Qualification10:10 Men’s 100 Meters (Decathlon)10:45 Men’s 5000 Meters Heats11:10 Men’s Long Jump (Decathlon)11:25 Women’s Hammer Throw Qualification11:35 Women’s 800 Meters Heats12:50 Men’s Shot Put (Decathlon)Afternoon session6:00 Men’s High Jump (Decathlon)7:05 Men’s Javelin Throw Qualification7:15 Men’s 110 Meters Hurdles Semifinal7:45 Women’s 1500 Meters Semifinal8:05 Women’s Long Jump Final8:10 Men’s 200 Meters Semifinal8:35 Men’s Javelin Throw Qualification8:45 Women’s 400 Meters Hurdles Final9:00 Women’s 200 Meters Final9:15 Men’s 110 Meters Hurdles Final9:30 Men’s 400 Meters (Decathlon)
počinje desetoboj. imate na ergorej.net, sve što vam treba za praćenje. pojavljuje se bolt u polufinalu na 200m. ivana skače u dalj i imamo 200m finale za žene.
  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• freakns

31

• teacher

29

• Timmy

17

• Feindouno

14

Top Posters In This Topic

Dudas bi mogao medju 15 ako je dobro spreman. sve vise od toga je naucna fantastika. videcemo vec danas u kugli koliko je to realno jer ako je popravio bacacke koje su mu rak rana, top15 je izvestan rekao bih. Eaton ce naravno pojesti sve okolo, ail srebro i bronzu cilja bome 7-8 atleticara sigurno

Далибор

sad kaze:

I, eto dosao je i taj 'dan PRE' mog ucesca na Olimpijskim Igrama u Londonu 2012.

Zeleo bih da vam svima pozelim da zajedno uzivate sa mnom, i da navijate. Jedino sto vam, u ovom momentu mogu obecati je da cu zaista dati sve od sebe, da cu ovog puta izvuci svoj maksimum a takodje pokazati koliko vatre imam u sebi. Pokaz

acu vam, kakav sam zaista sportista. Takmicicu u ime cele svoje porodice, svog cenjenog tima, svojih prijatelja i atleticara, koliko iz svog kluba u Novom Sadu toliko i iz svih ostalih u Srbiji. U ime svih klinaca kojima sam, na neki nacin uzor i naravno, u ime sebe. Hvala jos jednom na svemu, Vidimo se posle takmicenjaOver and outM

:D

Dobro je da nije napisao da se takmici u ime naroda.To mi je postala najomrazenija recenica sportista.

Edited by borris_

Hardy isto odicnih 10.42edit: sve ispod 10.80 je sjajno za Dudasa, sve ispod 11 solidno

Edited by freakns
  • Create New...