Jump to content

teacher

Recommended Posts

• Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Feindouno

32

• teacher

20

• freakns

20

• Zaz_pi

6

Popular Days

Top Posters In This Topic

al bas se ukakio :isuse:Neporazen covjek do ovih OI i onda ovako zasere...
Potpuno je promenio taktiku, povukao je prejako na početku, a sa sobom je povukao i naivčinu Tejlora. Tinsley koji se držao svog tempa, uzeo je srebro. Felix ih je ostavio na poslednjoj krivini, a ostali će morati da vežbaju i tehniku preskakanja prepona, najbolje za njih je da gledaju snimak ove trke i gledaju Felixa kako to radi...
Potpuno je promenio taktiku, povukao je prejako na početku, a sa sobom je povukao i naivčinu Tejlora. Tinsley koji se držao svog tempa, uzeo je srebro. Felix ih je ostavio na poslednjoj krivini, a ostali će morati da vežbaju i tehniku preskakanja prepona, najbolje za njih je da gledaju snimak ove trke i gledaju Felixa kako to radi...
Sto samo dokazuje ukenjavanje jer je bio nesiguran u sebe posto mu je tata Felix oborio najbolji rezultat sezone.+ je rusio preponu.
kako je covek ubrzo jebote, mislio sam da ce uzeti kada sam ga video da nadire....
pa da je ostalo jos nekoliko metara vrlo moguce da bi prestigao i felixa...a sa tim postom sam mislio na gresku raleta koji je umesto micheal tinsley-a rekao jamal tinsley mislieci na kosarkasa :D
Isinbajeva skocila jedno metar preko 4.70 :wub:
ovi rtrdi na RTSu su ladno otisli na reklame kada se ona spremala. jebemimmaterdaimjebemmater
Sto samo dokazuje ukenjavanje™ jer je bio nesiguran u sebe posto mu je tata Felix oborio najbolji rezultat sezone.+ je rusio preponu.
rušio je, kad je ostao bez daha zbog nenormalnih prvih 150m...
  • Create New...