Jump to content

teacher

Recommended Posts

london time

Monday, August 6:Morning session 10:00 Men’s Discus Throw Qualification 10:05 Women’s 100 Meters Hurdles Heats 10:45 Women’s Shot Put Qualification 10:50 Men’s 800 Meters Heats 11:25 Men’s Discus Throw Qualification 11:45 Women’s 1500 Meters Heats Afternoon session 7:00 Women’s Pole Vault Final 7:15 Women’s Shot Put Final 7:20 Women’s 200 Meters Heats 8:15 Women’s 400 Meters Hurdles Semifinal 8:45 Men’s 400 Meters Hurdles Final 9:05 Women’s 3000 Meters Steeplechase Final 9:30 Men’s 400 Meters Final
Išinbajeva sa motkom, muškarci na 400m prepone i 400 bez prepona, 2 ludačke trke...
  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Feindouno

32

• teacher

20

• freakns

20

• Zaz_pi

6

Popular Days

Top Posters In This Topic

u kakvoj je formi isinbajeva, jel se isplati singl za 2.15?
:ohttp://www.oddschecker.com/olympics/athletics/womens/pole-vault/winnerU odnosu na ovo svakako.Ja sam prilicno siguran da dobija, doduse ne kao za Bolta juce.
u kakvoj je formi isinbajeva, jel se isplati singl za 2.15?
U Monaku na mitingu Zlatne lige, pre dve nedelje, nije uspela da preskoci, mislim, 4.75 a to joj je bila pocetna visina te nije ostvarila ni plasman. Ne bih zno sta da ti kazem za kladjenje osim da Isinbajeva danas ne skace kao 2008 sto i sam znas inace bi vec uplatio.Veliko je iznenadjenje sto u finale nije usla Fabiana Murer iz Brazila pa i Feofanova.

zbog ovih nasih zmajeva nista nisam ispratio jutarnji program... ali zato kakva dva finala, bice ludilo.prvo stara garda, Felix i Taylor proti novih Culsona i Clementa.a onda nestvarno finale na 400m u kojem su svi trcali ispod 45 u kojem sem Chrisa Browna nema coveka starijeg od 24 godine i u kojem, potpuno neverovatno, nema niti jednog amerikanca. a na poslednje 3 olimpijade Amerikanci su uzeli 3 zlata, 3 srebra i 2 bronze u ovoj disciplini i od legendarnog Alberta Juantorene nisu bili porazeni na OI. senzacionalno!

• Create New...