Jump to content
IGNORED

pussy riot vs rpc


Turnbull

Recommended Posts

Znaci, cinu lincovanja je trebalo da prisustvuje ovlasceno lice koje ce paziti da se ne pretera, nego da ih samo isamaraju i razbiju im opremu?
Ne. Treba da dodje policija i zavede red, tj spasi nesrecne punkerice i majke maloletne dece, kao i njihova materijalna dobra od pobesnele rulje. I takodje da privede sve umesane. A ako ne stigne na vreme, da zavede red i pozove hitnu pomoc/mrtvacnicu da obave svoj posao.
Link to comment
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    133

  • Аврам Гојић

    87

  • kobni zelaya

    60

  • Caligula

    38

A ja bih tebe, hebi ga, proterao izvan granica Srbije i trajno oduzeo drzavljanstvo, zato sto smatram da ljudi sa tvojim stavovima narusavaju demokratski poredak ove zemlje. Naravno da te ne bih bacao na robiju, to bi bila ludost, ali bih poslao dvojicu da ti usred noci razvale vrata, izbace te iz kreveta i odvedu na granicni prelaz. Nekaznjavanje staljinisticke totalitarne propagande priziva nesto slicno u buducnosti.
Ja bih ih kaznio za krsenje javnog reda i mira.Par dana rada sa beskucnicima, ili cisecnja ulica, onako kako kaznjavaju celebrity-je po Londonu i LA kada se nedolicno ponasaju.Prosto, ovde je, osim slobode govora, rec i o nasilnom i nenamenskom koriscenju prostora crkve.No, kako su svi autoritarni rezimi paranoicni otuda i ovakva kazna.
Link to comment
Ja bih ih kaznio za krsenje javnog reda i mira.Par dana rada sa beskucnicima, ili cisecnja ulica, onako kako kaznjavaju celebrity-je po Londonu i LA kada se nedolicno ponasaju.
Te devojke su već više od 5 meseci u kavezu, bez prava da ih poseti i najuža rodbina. Kakve crne kazne, treba ih osloboditi odmah. Za sve zgrešeno su debelo odležale and then some.Umesto toga su dobile produženje robije za još 6 meseci, a Žbir je tim povodom pokazao svoje meko srce. Slovenska duša.
Link to comment
Ja bih ih kaznio za krsenje javnog reda i mira.Par dana rada sa beskucnicima, ili cisecnja ulica, onako kako kaznjavaju celebrity-je po Londonu i LA kada se nedolicno ponasaju.Prosto, ovde je, osim slobode govora, rec i o nasilnom i nenamenskom koriscenju prostora crkve.No, kako su svi autoritarni rezimi paranoicni otuda i ovakva kazna.
mislim da moras da das svoju definiciju i nasilja i namene crkve. ti bi onda zvao policiju i kada bi isus izbacio zelenase iz hrama. u okvirima zakona je ali bio bi istorijski u krivu samo tako.ove devojke su upale u crkvu zato sto zive u zemlji kakvoj zive i u vremenu kakvo ono vec jeste. Edited by kim_philby
Link to comment
Mislim da je Budja mislio da bi ih u startu kaznio na par dana drustveno korisnog rada i da ih ne bi drzao u zatvoru uopste.
Aha, "da sam ja neka vlast..." fora, onda okej... :)Ja ih ne bih uopšte ni hapsio, al' ko pita Buđu i mene... :(
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...