Jump to content

Atletika 3. dan

teacher

Recommended Posts

Yohan bi morao da trci svoj najbolji rezultat ako hoce zlato, ali da ima najjaci finis skoro pa ima jer Yusa da hoce moze da pojede i tih zadnij 20-ak metara.Moja predikcija (vise zelja), dve medalje uzima Jamajka, jednu USA.

• Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Feindouno

22

• teacher

17

• freakns

13

• 189-

9

Top Posters In This Topic

Yohan bi morao da trci svoj najbolji rezultat ako hoce zlato, ali da ima najjaci finis skoro pa ima jer Yusa da hoce moze da pojede i tih zadnij 20-ak metara.Moja predikcija (vise zelja), dve medalje uzima Jamajka, jednu USA.
Mislim da je ovo vise no izvjesno.
KennyDalglish

Bilo bi lepo da vidimo prvu trku gde svih 8 trce ispod 10,00, uz licnu zelju da Jamajka uzme sve tri medalje :lolol: poredak nebitan

Bolt je bas dosta unapredio start (za svoju visinu), ako ovako startuje u finalu, zlato. Ako startuje lose moze biti gust finis sa Blejkom.Gejtlin ako i pobedi ispostavice se da je jutros doruckovao necije sveze obrane stem celije (kako je trcao 1/2).

Fenomenalno finale u najavi. Mozda jedni druge poguraju do WR.Najvece sanse dajem Boltu, al bez WR:Bolt 9.62Gatlin 9.65Blake 9.72p.s. I da li mogu svi ispod 10 :) edit: izvinjavam se sto upadoh u sred polufinala 400, ali ovo je ipak dogadjaj dana.

Edited by Timmy
  • Create New...