Jump to content
Sign in to follow this  
teacher

Atletika 3. dan

Recommended Posts

Bane5

Yohan bi morao da trci svoj najbolji rezultat ako hoce zlato, ali da ima najjaci finis skoro pa ima jer Yusa da hoce moze da pojede i tih zadnij 20-ak metara.Moja predikcija (vise zelja), dve medalje uzima Jamajka, jednu USA.

Feindouno
Yohan bi morao da trci svoj najbolji rezultat ako hoce zlato, ali da ima najjaci finis skoro pa ima jer Yusa da hoce moze da pojede i tih zadnij 20-ak metara.Moja predikcija (vise zelja), dve medalje uzima Jamajka, jednu USA.
Mislim da je ovo vise no izvjesno.

KennyDalglish

Bilo bi lepo da vidimo prvu trku gde svih 8 trce ispod 10,00, uz licnu zelju da Jamajka uzme sve tri medalje :lolol: poredak nebitan

burekdzija

Bolt je bas dosta unapredio start (za svoju visinu), ako ovako startuje u finalu, zlato. Ako startuje lose moze biti gust finis sa Blejkom.Gejtlin ako i pobedi ispostavice se da je jutros doruckovao necije sveze obrane stem celije (kako je trcao 1/2).

Fins fleet

Powell, Gay, Blake, Gatlin, Bolt, staze 3-7. Dakle rame uz rame. svi favoriti. Holivudski.

Feindouno

Moze li Jonathan B. do zlata na 400 (znam da je sutra finale :D)?Meni izgleda prejako.

Mark Rothko

1. Blake2. Bolt3. Gatlin

Feindouno

Hm, ipak ne... ni sjenka Borlea iz kvalifikacija, ne znam sta mu je.

hattori

svaka cast kiraniju za gest!:Hail:

Feindouno
svaka cast kiraniju za gest! :Hail:
+1

Timmy

Fenomenalno finale u najavi. Mozda jedni druge poguraju do WR.Najvece sanse dajem Boltu, al bez WR:Bolt 9.62Gatlin 9.65Blake 9.72p.s. I da li mogu svi ispod 10 :) edit: izvinjavam se sto upadoh u sred polufinala 400, ali ovo je ipak dogadjaj dana.

Edited by Timmy

teacher
svaka cast kiraniju za gest! :Hail:
bog :Hail:

Feindouno

Ne vjerujem da mogu svi ispod 10, Thompson je kritican a pitanje je koliko se i Bailey potrosio.

KennyDalglish

I vrati se kolumbijanka na drugo mesto :Hail: