Jump to content

Atletika 3. dan

teacher

Recommended Posts

• Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Feindouno

22

• teacher

17

• freakns

13

• 189-

9

Top Posters In This Topic

Stavite novce gdje su vam usta:http://www.oddschecker.com/olympics/athletics/mens/100m/winnerPrije polufinala Bolt @ 1.8, Blake @ 2.8, ostale zaboravih.

Videcemo. Getlin je imao nesto slabiji start, ali je ubrzao nenormalno kasnije. Bolt je imao savrsen start, pa nije ni bilo potrebe da ubrzava.

Videcemo. Getlin je imao nesto slabiji start, ali je ubrzao nenormalno kasnije. Bolt je imao savrsen start, pa nije ni bilo potrebe da ubrzava.
meni se baš učinilo da je bolt imao problema sa startom isto kao i juče...

meni Gay izgleda mnogo jace od Gatlina... Blake pak ne toliko dobro. rekao bih Usain zlato, ova trojica ravnopravno za dve preostale

meni Gay izgleda mnogo jace od Gatlina... Blake pak ne toliko dobro. rekao bih Usain zlato, ova trojica ravnopravno za dve preostale
Zašto Blejk ne? Momak ima najjači finiš u istoriji, a sad je evidentno i on kočio. Edited by dillinger

Bolt, Blejk, Gatlin. Sto rece Fei nek bude srecan ako uzme medalju Justin. Decko se lomio u jebenoj grupi juce da pokaze kako je u zajebanoj formi dok su se ostali zajebavali. Realno je smesan...

Bolesna vremena. :Hail: :Hail: :Hail: Još kad se uzme u obzir koliko su neki kočili na kraju. :oDefinitivno nas čeka najbolja trka na 100m u istoriji. Rekao bih slobodno i najbrža, ali bojim se da neće biti oboren WR. Mislim da četvorica ulaze ispod 9,75. Bolt i Blake po meni favoriti za zlato.

• Create New...