Jump to content

Atletika 3. dan

teacher

Recommended Posts

• Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Feindouno

22

• teacher

17

• freakns

13

• 189-

9

Top Posters In This Topic

Neverovatan je Bolt. Ovo je čudesna trka. Sve ostalo sam mogao da pretpostavim, vremena, pa čak i raspored, ali da Bolt ovako izdominira nisam. Genijalan je.On može da pomeri svoj rekord.

Je l' jos neko primetio kod starta da je neko iz publike bacio zelenu bocu na stazu, tamo iza trkaca.Inace, teacheru, Kozmus bez kvacica.

Je l' jos neko primetio kod starta da je neko iz publike bacio zelenu bocu na stazu, tamo iza trkaca.Inace, teacheru, Kozmus bez kvacica.
zajebao me korać :lol: hvala
Covek jednostavno dolazi iz neke druge dimenzije.Inace mislim da bi i Gatlin i Blake imali bolje rezultate u poluifinalima da su tracli 100% do kraja. Da li je moguce da su se ljudi malo umorili? Bas mi bilo cudno da ide finale tako brzo.
uvek je tako.zao mi asafe.
bolt bog. u sve 3 trke je imao traljav start. no, to nije važno za ludaka...istorijska trka, šteta što neće biti zapamćena po WR i što je asafa sjebao primicač, jer bi imali 8 ispod 10 i WR.isto tako, kozmuš uzeo medalju u kladivu, mađar Parš prvi...
pa imali smo osam ispod 10. U finalu je ih je bilo devet. ;)Legenda.
Je l' jos neko primetio kod starta da je neko iz publike bacio zelenu bocu na stazu, tamo iza trkaca.
Ja.ali je zamalo zakasnio, već su krenuli srećpm
pa imali smo osam ispod 10. U finalu je ih je bilo devet. ;)Legenda.
Nismo, prva staza je bila prazna. Tako je u svim trkama ovde.

Zafrkao sam se.racunao sam duha.ok ispadfoh glup u drustvu :isuse: A bas sam se pitao kako to da ovaj trci u devetoj traci.

Edited by borris_
bolt bog. u sve 3 trke je imao traljav start. no, to nije važno za ludaka...istorijska trka, šteta što neće biti zapamćena po WR i što je asafa sjebao primicač, jer bi imali 8 ispod 10 i WR.
U polufinalu je solidno startovao, da je ponovio taj start, mislim da bi pao rekord.Jamajčani nikako da kompletiraju taj het-trik.Drago mi je zbog Sanje Ričards, uz Blanku vjerovatno najveći aktivni atletičar koja do sada nije imala zlato.
James Marshall

Meni je veoma drago da je prof. dr Kođi Murofuši došao do još jedne olimpijske medalje, car u svakom pogledu (a meni liči na Tošira Mifunea :Hail: ). Uspio sam i neki njegov naučni rad da pročitam (koautor doduše). Kladivaši najveća gospoda. :lala:

• Create New...