Jump to content
teacher

100-ta srpska medalja, mit ili realnost?

Srpskih medalja, komada 100  

92 members have voted

1. 1. Da li Srbija ima 100 medalja na OI?

• Ne, treba računati samo medalje koje smo osvojili pod sadašnjim imenom
    • Ne, treba računati medalje koje smo osvojili od raspada SFRJ
    • Ne, treba računati samo one medalje koje su osvojili sportisti poreklom iz Srbije
    • Da, takva je odluka MOK-a, ne možemo mi tu ništa
    • Da, Srbija je pravna naslednica SFRJ, Srbin pobedio

Recommended Posts

Concord
ne znam kako krađa medalja i laganje može da bude deo olimpijskog duha. kao da je Topić predsednik OKS...
Vec je receno hiljadu puta nije kradja; medalje su jugoslovenske, srpske, makedonske kako god hoces; osvojila ih je zemlja kojoj je Beograd bio glavni grad. A sto se tice hrvata i njihovog kukanja sami su krivi sto se plase i da spomenu istoriji covecanstva pre 1991 g. uostalom na njihovom sajtu OK se i ne spominje istorija pre 1992; a sada kada su se setili hteli bi da prisvoje i Mihalica a onaj fasista sa sportnet.hr je napisao da su oni najzasluzniji za sve kolektivne medalje pa im i one pripadaju. Uostalom ko ih jebe kao i sve koji se ovim zamaraju. Edited by Concord

teacher
sori dalibore, ja prestajem ovog sekunda.
voleo bih kad bi i ovi sa rts-a to učinili...bar da prođe 1 minut da ne čujemo kako se Ivana (kojoj ide naklon do poda, btw) priključila Zoranu Primorcu i ostalim osvajačima medalja za Srbiju...

ducca
ne znam kako krađa medalja i laganje može da bude deo olimpijskog duha. kao da je Topić predsednik OKS...
Olimpijski duh valjda podrazumeva i postovanje pravila koje je sam MOK doneo... Kakva su - takva su. Isto tako bi mogla sad da krenu da se osporavaju pravila tog istog MOK-a o dopingu i upotrebi pojedinih sredstava kao dozvoljena/nedozvoljena, i slicno, a takve rasprave su koliko sam upucen strogo zabranjene i spadaju u remecenje duha OI.Plus se baca u drugi plan ovaj ogroman uspeh nase sportistkinje rastezanjem price o medaljama od pre isusa hrista. Nebitna je stota sto se mene tice, tek tema je otisla u pogresnom smeru. Ko racuna stotu neka joj se raduje, ko ne - ne mora, i to je to.

Concord

Totalnop nebitno; bitno je broj medalja na ovom prvenstvu; boli me tuki sta je bilo pre. Bice tesko ali eto bilo bi dobro da pobedimo hrvate i slovence u ukupnom broju medalja ako vec ne mozemo da stignemo Kinu i USA :lolol:

kralj

Dobro, jedno je postovanje pravila - niko se ne bi bunio da je ta stotka ostala kao zvanican statisticki podatak. Ovde ljudi protestuju zbog neukusne upotrebe potpuno nebitne i krajnje nelegitimne stavke.

lo zingaro
feljton-stukelj.jpgOvaj Stukeljev grb me neodoljivo podseca na danasnji.

aram

ok, ok, ja sam manje smoren time jer nisam tamo te ne gledam RTSal me zato vi ovde smarate za sve pare :lolol:

Edited by aram

gervasius twinkleminkleson
Dobro, jedno je postovanje pravila - niko se ne bi bunio da je ta stotka ostala kao zvanican statisticki podatak. Ovde ljudi protestuju zbog neukusne upotrebe potpuno nebitne i krajnje nelegitimne stavke.
+1

Feindouno

Nemoj slucajno da splitujete besmislenu raspravu o medaljama, super je ovde.

Dark Wader

----

Edited by Dark Wader

Timmy
Leon Stukelj, Mateja Svet i Mislav Bezmalinovic.
Legende naseg sporta.Ne znam cemu ovolika buka oko tog brojanja. Formalno pravno ako se gleda (a svako drugacije gledanje bi bilo, pa, bar smesno) ovo je nama 100. medalja. Ja sam npr. obozavao Mateju Svet, iako ona nije u ovih 100 medalja,

Cane Vukic Prebranac
ok, ok, ja sam manje smoren time jer nisam tamo te ne gledam RTSal me zato vi ovde smarate za sve pare :lolol:
+ 1

kralj
Legende naseg sporta.Ne znam cemu ovolika buka oko tog brojanja. Formalno pravno ako se gleda (a svako drugacije gledanje bi bilo, pa, bar smesno) ovo je nama 100. medalja. Ja sam npr. obozavao Mateju Svet, iako ona nije u ovih 100 medalja,
Jbg, buku inicirase komitet & novinari. Ovde se samo pusta druga muzika ne bi li se utisala komsijska kompilacija sa sabora u Guci.edit: Nego mene stvarno zanima po cemu je to Topic eticka nakaza u odnosu na Divca. (moze kad se splituje) Edited by kralj

borris_

Doping, kvalifikacije na OI na nekim z turnirima

Indy
Formalno pravno ako se gleda (a svako drugacije gledanje bi bilo, pa, bar smesno) ovo je nama 100. medalja.
Da... razumno, iliti logično, gledanje na tu stvar bi, recimo, bilo posebno smešno.