Jump to content

100-ta srpska medalja, mit ili realnost?

teacher

Srpskih medalja, komada 100  

92 members have voted

1. 1. Da li Srbija ima 100 medalja na OI?

• Ne, treba računati samo medalje koje smo osvojili pod sadašnjim imenom
    • Ne, treba računati medalje koje smo osvojili od raspada SFRJ
    • Ne, treba računati samo one medalje koje su osvojili sportisti poreklom iz Srbije
    • Da, takva je odluka MOK-a, ne možemo mi tu ništa
    • Da, Srbija je pravna naslednica SFRJ, Srbin pobedio

Recommended Posts

Jbg, pravila su jasna, ko izadje iz "zajednice" gubi pravo na prisvajanje bilo cega, nije da smo ih mi izmislili. Ako krene da se tera mak na konac onda daj da prisvojimo i medalju Tepavice, itd...U svakom slucaju maximalno su preterali sa pricom o stotoj, nabise i pritisak tim sportistima. Plus RTS-ovo bljutavljenje. Dobra stvar u svemu je sto ce sad valjda prestati da smaraju sa tom pricom u ostatku Igara.A ako ista vredi ta "100." famozna medalja i ako ce negde biti urezana u kamen lepo je sto je ovo dete to uradilo, ovakvu simpaticnost odavno nisam video. Apsolutno nema sta da se zameri - ponasanje, izjave, skromnost, nehajp... Jedan klasican veni, vidi vici. Objasnila!

• Replies 271
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• teacher

28

• Concord

17

• Timmy

15

• James Marshall

13

da, ne razumem u čemu je dojajan osećaj lagati o nekakvih 100 medalja, kad ih nemamo ni 20 do sada.
al' ako su nam ih vec dodelili, ne mozemo ih odbaciti. kada se pogleda zvanicna statistika, pored Srbije pise 100 medalja :0.6:
:fantom:
Lezilebovich
Ono sto je dobro u vezi ove medalje je da sledeca dva vijeka nece biti smaranja o 200. medalji.
da, to je dobro kod ove medalje :isuse:

***Apropo 100 medalja, jebiga nije Srbija odredjivala pravila nit ista krala. I sto neko rece, svi smo se radovali kad su Parlov i Ljubek osvajali pa nam opet na neki nacin i pripadaju. Ustvari najpravednije bi bilo da se upisu u sve bivse zemlje clanice ali ne moze. I kad se razvodis sudije daju stan zeni pa koliko god ti nije pravo, takva su pravila.

Edited by teacher
no-no
Vidim odsustvo olimpijskog duha na ovoj temi zadnjih par strana... A toliko se trubi o tome <_<
ne znam kako krađa medalja i laganje može da bude deo olimpijskog duha. kao da je Topić predsednik OKS...
ne znam kako krađa medalja i laganje može da bude deo olimpijskog duha. kao da je Topić predsednik OKS...
Sta je Topic krao i kad je lagao?
ako su nam ih vec dodelili, ne mozemo ih odbaciti. kada se pogleda zvanicna statistika, pored Srbije pise 100 medalja :0.6:
:fantom:
  • Create New...