Jump to content
IGNORED

Draft Fantasy Premier League


Прслин

Recommended Posts

I ja sam za neki drugačiji sistem posle drugog kruga, posebno ako ćemo da ih imati 5 (a to bi bilo taman za sad, 3 je malo). A ovo za pikove na draftu je bilo pošteno, jer realno ko posle one Praslinove objave nije refreshovao forum 24/7 u iščekivanju stvaranja ovog istorijskog topica taj bolje mesto i nije zaslužio. :sleep: Ja sam iskreno razočaran samim sobom, ne umem da objasnim kako sam mogao da ne vidim topic tek do nekih 12h kasnije... :(Inače sam pretpostavio da ćemo imati trejdovanje draftovanih igrača, tako da svakako podržavam i ovo Behemoth reče...mislim da bi bilo zanimljivije. Naravno svi pregovori bi morali da se vode ovde na zvaničnom topicu i da postignuti dugovori budu overeni od strane zvaničnog komesara lige pre stupanja na snagu. Recimo ja ponudim Spade-u Suareza za Bale-a, jer imam 2 dobra špica a slab sam sa veznjacima, onda uleti Praslin pa kaže - evo ja mogu da ti dam Hazarda itd.Ili se povredi Silva na 4 nedelje, Zoki odluči da nije spreman da ga čeka pa dođe na topic i kaže ''dajem povređenog Silvu, šta nudite'' i tako...Edit - I upadajte u ovaj H2H sise, samo ja i Praslin unutra. angry.png

Edited by bob loblaw
Link to comment
  • Replies 630
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    121

  • ducca

    114

  • zoki

    75

  • Pokojni Ruxin

    72

Трејдови одличан предлог, ја сам за 100%.Видим да имамо већину и за драфт 5 играча, мени и то скроз ок.Нисам за то да потпуно понављамо драфт у другом делу сезоне. Можда да на зиму искористимо вајлд кард за додатни драфт још пет обавезних играча?Што се редоследа бирања тиче, мислим да је ок да четврти круг драфта кренемо од првог ка десетог, а пети круг од десетог ка првом. Тако би ови са врха листе имали предност у првом и четвртом кругу, а ови са дна у другом, трећем и петом.

Драфтовани:GK:DEF:MID: Hazard, Silva, Bale, DempseyFOR: Rooney, Aguero, Papiss Cisse, Suarez
Ајде, бирајте, још два играча и окрећемо круг! Follow this topic ftw!
Link to comment

Da, definitivno nisam za ponavljanje kompletnog drafta na zimu, posebno ako budemo imali trejdove. Pet dodatnih igrača možda, ali to ćemo već da vidimo dok dođe vreme.A ovo rešenje sa prvim i četrvtim krugom mi je skroz prihvatljivo, ali ja sam sedmi, bolje nek se izjasne ovi pri vrhu...

Link to comment

Moja zamisao oko zimskog drafta je bila da na taj način malo osvežimo timove, ali trejdovi su isto ok... A što se tiče biranja u 4. i 5. krugu, meni svejedno pošto ću uvek biti sredini! :D

Link to comment

До сада бирали (овим редом):1. Los Diablos Utd 2. FC Ronin3. ФК Кичмедисциплина4. The Immortals5. Cuvari Tradicije II6. PPT7. The Ruxins8. ZiginiЧекају се:Timmi (тим „Spark“) и Pantelia (тим „Pantelia“).Чекамо их до сутра у подне, онда настављамо драфт без њих. И убудуће: ако запне, код некога прескачемо га. Када се коначно улогује може одмах да бира и тако да надокнади своје кашњење.Упадајте у х2х Драфт (код на прошлој страни).

Edited by Праслин
Link to comment

Како сте се утишали, преваранти ниједни! Поалавило се то на бирање преко реда, свима вода на уста кренула од могућности да се ова два не огласе на време. :lol:Тимииииииии! Пантелиааааааааа!Послао сам им и ПМ-ове пре пар чука, са' ће они. :naughty:

Link to comment
Pantelia mi je drugar, pusticu mu sms da vidim di ga je.. :)Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Neće biti pri kompu do sutra uveče pa mi je dao direktive oko izbora njegovog prvog pika... :) Ako nemate ništa protiv, ja bih sa svog naloga birao za njega (dao mi je i pas al' mrzi sad da se logujem) :DDakle:1. круг драфтаPanteliaGoalkeepers1.2.Defenders1.2.3.4.5.Midfielders1. Kagawa2.3.4.5.Forwards1.2.3.GK:DEF:MID: Hazard, Silva, Bale, Dempsey, KagawaFOR: Rooney, Aguero, Papiss Cisse, Suarez
Када се коначно улогује може одмах да бира и тако да надокнади своје кашњење.
Što odmah?! :) Nek' sačeka svoj red pa da bira 2x... :unsure: Edited by zoki82
Link to comment
Ako nemate ništa protiv, ja bih sa svog naloga birao za njega (dao mi je i pas al' mrzi sad da se logujem) :DDakle:1. круг драфтаPantelia...Midfielders1. Kagawa
Ne moze, ulazem veto. Mora sam da se uloguje inace nista od Kagawe :fashisto:
Link to comment

:DI ja sam se ložio da se dokopam brata Šinđija, ali sudbina nije htela da nas spoji. :(

Što odmah?! :) Nek' sačeka svoj red pa da bira 2x... :unsure:
Ma najbolje odmah u tim slučajevima...ako se timmi recimo ne uloguje do sutra on propušta 2 kruga (trebao bi da završi prvi i započne drugi), pa ako se onda pojavi u međuvremenu do kurca ako će da čeka treći krug da bi izabrao 3 igrača odjednom. Ne bi mu ostalo bog zna šta verovatno...a nije ni kao da se situacija menja iz minuta, mislim nije preterano verovatno da će upasti i ukrasti nekom igrača ispred nosa, biti brži za 10-15 sekundi ili šta već...igra nas deset, opušteno. :) Edited by bob loblaw
Link to comment

Зоки, жао ми је али мораће Пантелија да се улогује: цео драфт почива на редоследу постовања на топику и мислим да су Дуцини мотиви за вето потпуно на месту. Ако њега и Тимија нема до подне, на реду су Zigini, па the Zigini, PPT...Остајем при предлогу да ко закасни може да бира чим се улогује не чекајући да прође цео круг јер је то ближе идеји да се добри играчи равномерно распореде. Значи, ако се Тими и Пантелија не запљуну до подне и драфт се настави, могу у било ком тренутку да улете и да изаберу своја 2 играча.Ако, пак, Тими не огласи на топику до краја драфта избацићемо га из лиге па ће једно коло бити против просечног скора. Пантелија је, колико сам схватио, заинтересован само није човек био крај компа.edit: Дуцо, са нама у лиги је Timmi а активан на другим топицима је Timmy. Два су различита форумаша у питању, мени је тек захваљујући фантазију прошле године успело да то провалим. Сада сам потражио Тимијев (Timmi) пост у коме се пријављује за ову лигу и лепо је човек најавио да постоји могућност да не буде ту за драфт и да ће имати више времена за фантази после ОИ. Све су шансе да ове кругове бирања настављамо без њега. Ако се слажете, ако стигне пре 1. кола може да "драфтује" пет играча за редом (од трешева који су преостали) и да покушава да некако преживи до зимског прелазног рока када нас све чека нови круг драфта. Односно, да буде Вест Хем. :isuse:

Edited by Праслин
Link to comment
Зоки, жао ми је али мораће Пантелија да се улогује:
Evo sad smo se čuli, ne može sa posla na komp a radi do kasno, imam njegov pass pa ako insistirate da biranje bude sa njegovog naloga nije problem, ja samo nisam hteo da nešto mućkam nego pošteno da kažem... :)
Link to comment

Ајде са његовог налога, чисто због легализма, а у том посту под његовим именом можеш да напушиш мене и Дуцу, чисто због србизма :)Пожури и одмах бирај 2.

Edited by Праслин
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...