Jump to content
IGNORED

Kad sam pustio suzu


Turnbull

Recommended Posts

:o aukurac, jesu ga nasli?
ne znam. :( pitao sam bebana pre neki dan kada je gostovao irie fm u hanu, ali nije hteo da odgovori na moje urlike. :(
Link to comment
btw, siguran sam da već ima topik o plakanju na nekoj tamo 4-5 straani.
i ja bih se zaklela.skoro sam negde pricala, pustila suzicu na brokeback mountain. la strada mi je uvek tuzna, naravno.najmucniji u poslednje vreme hunger.
Link to comment

meni je recimo million dollar baby malo too much, pa nisam suzu pustilaslicno (mada dosta vise) i onaj ruski ratni 'idi i smotri'. toliko je tezak da sam se od njega skroz odvojila.

Link to comment

Nisu trebali da cackaju oko kraja price, u knjizi je idealan, depresivan i neizvestan kao i dogadjaji do tada.

Odlazak u beskrajnu maglu punu cudovista, nadanje, iako znaju da je to gotovo nemoguce, da je majka prezivela, i jedina rec koju su uhvatili pretrazujuci radio stanice, da izmaglica nije preuzela bas sve

Link to comment
ne znam. :( pitao sam bebana pre neki dan kada je gostovao irie fm u hanu, ali nije hteo da odgovori na moje urlike. :(
'ladno me u Hanu neki lik iz publike smarao pitanjima o nekom keru Simi iz Srećnih ljudi, a ja ni Porodično blago nisam gledao, samo sam čekao da mi daju lovu i da zaboravim sve to...
ontopic: Leon/Profesionalac, Život je lep, Primirje (Torturo, Šerbedžija itd, scena na železničkoj stanici, scena kad Nemci traže hleb...), The legend of 1900...
Link to comment
Nisu trebali da cackaju oko kraja price, u knjizi je idealan, depresivan i neizvestan kao i dogadjaji do tada.

Odlazak u beskrajnu maglu punu cudovista, nadanje, iako znaju da je to gotovo nemoguce, da je majka prezivela, i jedina rec koju su uhvatili pretrazujuci radio stanice, da izmaglica nije preuzela bas sve

a meni bas dojajno i ovako, cisto da se vidi kolko je covek samo rob okolnosti i sleda dogadjaja
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...