Jump to content
IGNORED

Kad sam pustio suzu


Turnbull

Recommended Posts

The Last Samurai - kad goloruki jurisaju na mitraljeze
Meni taj film bio mnogo veliki treš. Ali od istog režisera, "Glory", kad jurišaju, pa ne na mitraljeze, ali na bajonete. I ne goloruki, nego bajonetima.
Link to comment
Pogledao sinoć ponovo "About a Boy". Kol'ko je ono dobar film, pa to nije normalno. Rasplakao sam se nekoliko puta, koga zanima može i brejkdaun po scenama.Ko se ne loži na Hju Granta nije muško. Dostojan naslednik svog prezimenjaka i zemljaka Kerija.
evo ja se lozim na hju granta, narocito otkad je gostovao u top giru, a nisam musko
Link to comment

zajeban je i onaj kraj galipolja, stane knedla u grlu.btw, siguran sam da već ima topik o plakanju na nekoj tamo 4-5 straani.

Edited by MocaVukotic
Link to comment
zajeban je i onaj kraj galipolja, stane knedla u grlu.
Tako je, vidi kako si se dobro setio.E sad filmovi na koje cmizdrim, a i super su mi, onako, trezveno gledano su na primer - Pariz Teksas (naročito kad puštaju stari porodični filmić preko kino projektora) i Dancer in the Dark (slobodno opalite sad)
Link to comment
Pogledao sinoć ponovo "About a Boy". Kol'ko je ono dobar film, pa to nije normalno. Rasplakao sam se nekoliko puta, koga zanima može i brejkdaun po scenama.Ko se ne loži na Hju Granta nije muško. Dostojan naslednik svog prezimenjaka i zemljaka Kerija.
Ovaj, knjiga je bolja... Jedno 100x...
  • +1 1
Link to comment

+ 1 za Galipolje+ 1 za Poslednjeg samurajaFilm Glory, kad major Robert So gine u jurisu na juznjacko utvrdjenje, a Denzel zgrabi zastavu i krene za njim, ona scena na titaniku kad jebeni violinista svira.

Link to comment
ma zajeban je galipolje, al nista u poredbi sa crnom gujom. meni bar.
Mnogo se kurčiš, doći će kim da ti objasni kako je plakao u Drajvu, kad Gosling..ono...šta Gosling tamo radi, beše?
Link to comment
ona scena na titaniku kad jebeni violinista svira.
ja sam tu plakao. od smeha!
šta Gosling tamo radi, beše?
biva seksi i savrsen Edited by ToniAdams
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...