Jump to content
IGNORED

Kad sam pustio suzu


Turnbull

Recommended Posts

Interesantno je to sa plakanjem uz filmove. Da vidimo uz koje filmove mi krene muska suza, najteza.Naravno, "Pat Garrett i Billy the Kid", kada Koburn jase u svoju sramotu, a decacic ca gadja kamencicima.Poslednja scena filma "Oh Brother Where Art Thou", kada krene pesma "Angel Band" i vidi se crnac na dresini.Mijazakijev "Spirited Away", kada shvate da je zmaj Kohaku - reka koja nosi decu do plitke vode.I..."Merry Christmas! Merry Christmas", najpotresnija scena ikada, kraj filma "It's a Wonderful Life".

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

kada visler u das leben der anderen kaže - no, it's for me, brada kreće da se trese, oko kreće da suzi..i kada branka katić prepozna čarape nebojše glogovca u ubistvu s predumišljajem

Link to comment
ujebote al si ti mator! :P obadva se besomucno vrtela u zimskom bioskopu od pocetka osamdesetih do sredine devedesetih
ma gledao sam ja zimski bioskop...sad sam izvrteo scene iz Champa i filma se secam kao kroz maglu. a Shane mi je jednostavno propust, posto sam gistro ljubitelj vesterna.
Link to comment

poslednja u poslednjem ciklusu crnogujenajtuznija scena u istoriji

nisam gledao nijedan :isuse:
stoko bezrepa. dok ne odgledas sejna wtmil Edited by ToniAdams
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...