Jump to content
IGNORED

Star Trek


Atreid

Recommended Posts

Serija je sranje, naravno. Predvidljiva do bola, fulerovski (izgleda su ga kasno nogirali) vizuelno pretenciozna, ni pola S od star treka.

Srecom, nisam nista bolje ni ocekivao. Ostaje da se ceka 2 sezona orvilla...


Sent from my Paris_X using Tapatalk

Link to comment
5 minutes ago, hazard said:

Srećom te TOS ima samo 3 sezone :) 

 

Da, da, na momente je zanimljivo, na momente dosadno, ali ipak je iznenađujuće gledljivo za nešto toliko matoro. Ideje za epizodu i priče su ok, izvedbe variraju. :D

 

 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Kakva šećerna vodica od kraja sezone. Taman sam pomislila da će se ponet momentumom prethodnih epizoda, dogoditi neki epski fajt sa Klingoncima, a ono svi u glas zapavaše  mi smo starfleat,  mi smo istraživači i sl.

Link to comment

Ostaje da se nadamo kako ce serija popraviti u drugoj epizodi... osim kod TOS, kod svih drugih je prva sezona najslabija. That being said, ekipa koja ovo radi mi ne uliva bas poverenje... Ili nikad nisu imali veze sa ST, nisu fanovi franshize ili su JJ trek leftoveri, sto je valjda najgora opcija.

 

CBS i Paramount su dokazani idioti u svom ponasanju prema ST i prema fanovima. Njihova nebulozna potraga za novim fanovima je skoro totalno unistila buducnost franshize... Jebo ih JJ i Kelvin timeline. Srecom, ima vise stotina epizoda i nekoliko (4-5) filmova pa ce se opet gledati.

 

 

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Pogledala konačno Discovery...

Spoiler

 

OMG šta je sa tim Star Trekom, debilnost na kvadrat, neki lepi momenti, ali završetak...

tipa ej kčeri sd ču raznesem ovu planetu, aj majko molim teeee ko boga nemoj tooo da radiš, ubiču seeeeee....

dobro de, nemoj se ubiješ, evo neću da ih raznesem... dajmo našem robu da kontroliše tu bombu...

 

debilni kraj serije, grozota i razočaranje.

 

Link to comment
  • 7 months later...

Stize polako druga sezona...

 

 

I najbolji komentar:

 

Quote

I used to be human, now I've been surgically altered into a Vulcan. This way I feel no emotion whatsoever when watching Star Trek: Discovery

 

:laugh::ziga:

Link to comment
  • 3 months later...

1701 je danas i vreme za novu sezonu STDija.

 

Izbindzovao sam sva 4 sorta i prvu epizodu u cugu. Sto se sortija tice, s obzirom da ko i svaki treki ludujem za kontinuitetom, najbolje mi je legao Brajtest Star, u kojoj upoznajemo kako je Saru pokupljen od Starflita sa maticne planete. Potom sledi ludacka Madova epizoda Iskejp Artist, sa sjajnim veleobrtom na kraju. Prica sa Tili (Ranavej) mi je bila okej samo zato sto volim Tili, a Kalipso totalni fijasko. Kad kompjuter pusti suzu, hologramsku, najtezu, jbt...

 

Sto se glavnog jela tice, cini mi se da smo na odlicnom startu. Sjajna epizoda, puna akcije, dosta humora, s fantasticnim kapetanom Pajkom iiii... Majklom, koja jos uvek obozava da patronizira sve i svakoga. To je jedini minus (uz one spejsbols overdrajv satlove koje niko nume da vozi, osim naravno Majkla). Velika razlika od prilicno mesi pocetka prosle sezone, koja kad se poredi sa svim ostalim prvosezonskim STovima je opet jaca za koplje ili dva. Dakle, ima zasta da se nadamo, jos samo neko da Majklu uturi krpu (ili bilo sta) u usta, iii....

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...