Jump to content
Atreid

Star Trek

Recommended Posts

Arkadija

Definitivno je mogla da bude bolja epizoda, pogotovu  su mogli da paze gde im se izgubi Narek. 

I meni je poptuno ok deo sa konačnom smrću Date, to sam videla kao njegov ultimativni put u spoznaji ljudskosti.

Našla sam da je serija obnovljena za drugu sezonu.  Pa dobro.

Jedva čekam Discovery.

burekdzija

Koliko sam se plasio, prva sezona je bila odlicna.

Poslednja epizoda, mogli su je uraditi na dva nacina.

Picard junacki gine nakon sto je izjavio ljubav dati, prica o obojici dobija kraj kakav zasluzuje, kraj serije. Ja bih tako uradio.

Ali posto se radi o novcu, i bice i druge i trece sezone, moze i ovako. Jeste nesto slabiji kraj od ostatka serije, ali je barem kraj a ne neki glupavi cliffhanger, posada ima hemiju, teraj dalje u nove sezone.

Jedino su za nas matore mogli pored Rajkera na mostu da stave i Vorfa i Laforga kako vazno stiskaju neke gumbice u pozadini. Ali bice vremena i za njih i za enterprise e kad padne gledanost u nekom momentu.

mandingo

Star Treku treba 10 godina moratoriuma. Ovo sto rade od 2009 naovamo je nestvarno lose. Dajte malo odmora... Kurtzman, Akiva i svako koji je imao bilo kakve veze sa Bad Robot i na bilo koji nacin ucestvovao u pravljenju JJ treka, STDa i Picarda, udalji od fransize.