Jump to content
IGNORED

Star Trek


Atreid

Recommended Posts

jeeee 

 

Michael je lepsa uzivo nego na ekranu. bas bas bas je lepa!

 

njena energija je susta suprotnost od karaktera ahahahahahah ....u rl ubrzana 300 na sat u seriji slow motion :D....nije joj lako nikako

 

 

 

fala NY :D

Edited by mustang
Link to comment
16 hours ago, mandingo said:

Nadajmo se da je ubacivanje pit bula jedini kreativni input koji je Sir Patrick imao. 

 

buraz, si siguran?;)

 

1 hour ago, mustang said:

jeeee 

 

Michael je lepsa uzivo nego na ekranu. bas bas bas je lepa!

 

njena energija je susta suprotnost od karaktera ahahahahahah ....u rl ubrzana 300 na sat u seriji slow motion :D....nije joj lako nikako

 

 

 

fala NY :D

Ih, ju ar mor dan velkom;)

Link to comment
7 hours ago, Њујоркер said:

 

buraz, si siguran?;)

 

Nista zabrinjavajuce nisam cuo, srecom. Dok se Kurtzman spominje, uvek cu biti sumnjicav, jbg covek jednostavno nije shvatio Star Trek, kad ga je prvi put gleadao - pre 10 godina. Jos uvek se nadam da ce se pridruziti Abramsu u bad robotu, i odjebati sto dalje od Star Treka. Suska se da ce se Paramount i CBS opet spojiti, valjda ce to biti kraj njegovog teroriziranja franshize. 

 

 

A Sir Patrick je pri kraju TNGa, a posebno u filmovima (First Contact i Nemesis kao najbolji primeri) zamisljao Picarda kao Kirk light karaktera, man of action i slicno. Epizoda "starship mine" iz 6te sezone je dobar primer toga. Covek je sad blizu 80 godina, pa ne verujem da ce to biti problem.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Poceo Picard. Nelosa prva epizoda... bar prvih 20-tak minuta, posle malo razotkrivanja price, itd. Strepnja jos uvek jaca od nade, isti ljudi koij unistavaju Star Trek vise od decenije su ovde umesani (Kurtzman i secret hideout kao proxy bad robota.) Znao sam, od stripova, da ce se serija nadovezati na Romulan supernova iz Star Trek 2009... jos uvek mislim da je ta supernova jedna od najglupljih ideja u povijesti naucne fantastike, ipak sacekacu nekoliko epizoda pre nego sto pocnem da kritikujem. 

Link to comment

Odlicna prva epizoda. Voleo bih da se i Madoks pojavi tokom serije, s obzirom da je Daz njegovo cedo. Nestrpljivo cekam na Seven ov Majn:srce:

Vupi Goldberg pristala da reprizira ulogu Gajnan u drugoj sezoni.

Link to comment

Prosla i druga epizoda. Meni je dosta bolja od prve... potseca me na 2 legendarne season 4 epizode TNGa - "Clues" i "Data's day." 

Edited by mandingo
Link to comment

Slazem se da je drugi deo prve epizode bolji, ostaje da vidimo kakva ce biti poslednja trecina (u kojoj se Hju, kojeg vidimo i ovde na tren, budi i ukljucuje u pricu, sto znaci da ce Seven uci u seriju odmah posle pilota).  Svideli su mi se i Pikarovi Idijanci Romulanci, imaju dubinu, a tek muzika na Borg kjubu :gaaaah: Takodje, vidi se da STP se gradi i na TNG ali i na TOS, neka me neko ispravi ako gresim, ali ovo je prvi put da posle TOSa se pojavljue komodor, a i Laris, Pikarova romulanka izgleda pljunuta ko ona komandrika iz TOSa... Uostalom, u drugoj epizodi redi ruma, satapvesli nam otrkriva stosta vezano ne samo za ovu epizodu, pa i romulance, vredi pogledati

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...