Jump to content
Atreid

Star Trek

Recommended Posts

Shan Jan

Stize polako druga sezona...

I najbolji komentar:

I used to be human, now I've been surgically altered into a Vulcan. This way I feel no emotion whatsoever when watching Star Trek: Discovery

:laugh::ziga:

Њујоркер

1701 je danas i vreme za novu sezonu STDija.

Izbindzovao sam sva 4 sorta i prvu epizodu u cugu. Sto se sortija tice, s obzirom da ko i svaki treki ludujem za kontinuitetom, najbolje mi je legao Brajtest Star, u kojoj upoznajemo kako je Saru pokupljen od Starflita sa maticne planete. Potom sledi ludacka Madova epizoda Iskejp Artist, sa sjajnim veleobrtom na kraju. Prica sa Tili (Ranavej) mi je bila okej samo zato sto volim Tili, a Kalipso totalni fijasko. Kad kompjuter pusti suzu, hologramsku, najtezu, jbt...

Sto se glavnog jela tice, cini mi se da smo na odlicnom startu. Sjajna epizoda, puna akcije, dosta humora, s fantasticnim kapetanom Pajkom iiii... Majklom, koja jos uvek obozava da patronizira sve i svakoga. To je jedini minus (uz one spejsbols overdrajv satlove koje niko nume da vozi, osim naravno Majkla). Velika razlika od prilicno mesi pocetka prosle sezone, koja kad se poredi sa svim ostalim prvosezonskim STovima je opet jaca za koplje ili dva. Dakle, ima zasta da se nadamo, jos samo neko da Majklu uturi krpu (ili bilo sta) u usta, iii....

Shan Jan

U prevodu nista novo :D

Deco pocela i druga sezona Orville-a, cisto da imate cime da prekratite muke dok se STD vrti.

mustang

vratia se :)

anson mount kao captain pike. jos uvek ne mogu da prezalim sto se zavrsio hell on wheels. retko da nekome brada bolje stoji ... a fali ce mi njegova kosica :wub:

F3618A7A-EB19-453F-A11C-618374B64641.jpeg

Edited by mustang

Њујоркер
3 hours ago, Shan Jan said:

U prevodu nista novo :D

Deco pocela i druga sezona Orville-a, cisto da imate cime da prekratite muke dok se STD vrti.

Pa  prve tri epiozde i nisu bog zna sta.

Frank Pembleton
On ‎18‎.‎1‎.‎2019‎. at 13:26, Arkadija said:

Orvil je budalaština.

Meni nije jasna svrha te serije...

Њујоркер

ReturnToEden_title.jpg

Apsolutno ponajbolja epizoda STDija do sada, prava trekijevska, u duhu TOSa i TNGa. Polako biva jasnije da ce pola sezone biti provedeno u jurcanju za signalima i otkrivanjem misterije "andjela". Ljudska kolonija Boguizatregera je ekspolatisana n puta, ali je zavir u  III svetski rat najs tac, bas kao sto je i bridz kru imao mnogo vise posla veceras nego za ukupnu celu prvu sezonu. Ako ovako nastave, mozda i naucimo imena i ostalih likova pored Sarua, Pajka i Majkla... Pajk opet fantastican, Saru takodje, Majkl po obicaju iritantna, a Tom Paris Detmer pocinje da daje znake zivota za volanom. Mozda dobijemo jos jedan konkretan lik uskoro.

Њујоркер

Stili voz fan ez juzual. Al nedo Kju da ona ikom komanduje... Isutirati je iz CTPa po kratkom postupku, zarad dobrobiti i buducnosti Federacije;)

Bice zanimljivo da vidimo da li ce ovo pojavljivanje Mej biti povezano sa zelenom sporom i/ili povratkom dr. Hjua (ili qq mene odlaskom Stametsa kod muza mu u sporaverse).

mandingo

Discovery je ocaj zivi, kao sto sam vec pisao - nema ni S od Star Treka. Dok je Kurtzman producent svih ST serija, necemo dobar Trek videti. Kako nije otisao u Lucas Film zajedno sa J.J-om.