Jump to content
IGNORED

Avijacija bez granica...


dare...

Recommended Posts

47 minutes ago, borris_ said:

Procurio video F35C koji se razbio od nosaca aviona (prejako udario i otkliznuo u vodu).

 

 

Dobro da nije otisao malo desno, na onu stajanku punu jos takvih :unsure:

Link to comment
1 hour ago, jms_uk said:

 

Dobro da nije otisao malo desno, na onu stajanku punu jos takvih :unsure:

 

Meni baš krivo što se nije razbilo još malo skupocenih mašina čija je jedina namena ubijanje. :)

Link to comment
4 minutes ago, JozoMujica said:

Meni baš krivo što se nije razbilo još malo skupocenih mašina čija je jedina namena ubijanje. :)

Silno gresis: poslednjih 30-ak godina one ne ubivaju, one samo humanitarno intervenisu... :sleep:

Link to comment
  • 2 weeks later...
[mention=10]jms_uk[/mention] da li na primer moze AirAstana da leti Franfurt-Moskva-Almaty u sklopu ovih sankcija na nebu evrope?

Teorijski da, ali samo ako imaju pravo da obavljaju FRA-MOW let (sto je mozda pod bilateralnim sporazumom izmedju Nemacke i Rusije) - verovatno nemaju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Hvala 1
Link to comment
On 21.2.2022. at 2:24, 3opge said:

 

Srbin sleteo posred oluje!

 

 

 

Heathrow moze da bude nasty. Ja sam letio dva dana posle sa AA (LAX) i cekali smo dobrih 2 sata da se vreme "otvori". Neprijatno poletanje.

Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 month later...

E, ovo je avijacija bez granica. :lolol:

 

Filmska priča: Mali putnički avion preleteo šest zemalja NATO i granicu Srbije bez odobrenja, traga se za pilotom

 

Bugarske vlasti tragaju za misterioznim pilotom koji je civilnim avionom preleteo vazdušni prostor šest država članica NATO i Srbije, bez njihovog odobrenja. Avion nije reagovao na pozive radio-vezom, u Rumuniji ga je pratio američki avion F16, a potom su ga pronašle bugarske vlasti na napuštenom aerodromu. Od dvočlane posade nema ni traga, ni glasa. 

Edited by JozoMujica
  • +1 2
Link to comment

Sjebali se radari iznad Češke i Poljske

 

Nema letova preko tih zemalja trenutno -.-

 

Blejanje u avionu dok ne oprave

Edited by Have_Fun
  • Tužno 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...