Jump to content
IGNORED

Avijacija bez granica...


dare...

Recommended Posts

Ja sam uvek za tim Boeing (tj.bio sam) 

.. 

 

777-200 je po meni najbolji avion ikada, neunistiv je. 

 

Činjenica jeste da su usrali i jedni i drugi motku, kao da je prelaz na high end tech avione uništio i jedne i druge. 

 

 

Link to comment

Negde sam procitao da je ceo problem sa MAX-om nastao jer je Boeing morao da brzo odgovori na A320neo pa su umesto novog dizajna odlucili da jos jednom iskoriste staru ragu. Vreme je da neko prodrma taj dvojac. Odavno u avijaciji nismo videli nista revolucionarno. 

Link to comment

Problem sa novim dizajnom je sto ne bi bio prerano dizajniran da bi donio neke revolucionarne pomake. 

 

Tu je Airbus u prednosti jer je dizajn A320 mnogo mladji i ovaj Neo je idealan za taj prelazni rok.

Link to comment

:D 

 

 

 

Usput, bivsi pilot u RANZ danas objavio da postaje kandidat na sledecim izborima, i naravno izadje ovaj video koji je napravio pre 11 godina :D 

Edited by dragance
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

JMS (a i ostali) jel znate sta ce biti sa parama od otkazanih letova? Ja kupio kartu preko gogate.com (Air Serbia + Ethiopian), aviokompanije mi rekle da se obratim onom od kog sam kupio a gogate ne odgovara ni na mailove ni na pozive (najjace je sto imaju no free customare service broj u Irskoj). 

 

Elem, jel mogu ja da racunam da cu bar dobiti vaucere u nekom trenutku? Let je trebao da bude 10. aprila i sve mi se cini da ovi nece odgovoriti do tada. Sta da radim?

Link to comment
1 hour ago, Shan Jan said:

JMS (a i ostali) jel znate sta ce biti sa parama od otkazanih letova? Ja kupio kartu preko gogate.com (Air Serbia + Ethiopian), aviokompanije mi rekle da se obratim onom od kog sam kupio a gogate ne odgovara ni na mailove ni na pozive (najjace je sto imaju no free customare service broj u Irskoj). 

 

Elem, jel mogu ja da racunam da cu bar dobiti vaucere u nekom trenutku? Let je trebao da bude 10. aprila i sve mi se cini da ovi nece odgovoriti do tada. Sta da radim?

 

Sad si usao unutar 72h - zovi ih.

 

Probaj ovaj broj preko skajpa +442037947674

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...