Jump to content
IGNORED

rodna ravnopravnost


gagorder

Recommended Posts

Rekla bih da drug clan cilja na roditelje koji guraju cerke u gaming jer su nanjusili pare.

Same cerke (a i mnogi sin) bi kapiram samo da ih se ostavi na miru da biraju prema sopstvenim interesovanjima. Zamisli da roditelji i drustvo samo uloze napor da pokazu deci sta sve postoji od interesovanja a puste ih da sami biraju. Znam, shokantan koncept...

Link to comment

 

1 hour ago, Zabalujev said:

Al sve to nije bilo bitno dok gejming nije počeo da donosi pare. Gejmerima, to jest.

Немој издвајати гејминг из ширег корпуса индустрије забаве. То је, обрни окрени, индустрија играчака, која је нањушила лову у фанатичном сегментирању тржишта  давно пре Лола и Доте.

Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

da li gejminzi uzivaju ozbiljan drushtveni ugled?

 

 

Sada kada gejmeri pune hale publikom i mlate pare od strimovanja, svakako, i na Nikelodeonu ide serija koja prati gejmersku družinu gde ima i ženskih likova. Bolje je od Tinejdž veštice, ali nije bolje od Kida Opasnost.

Nije bilo tako davno kada gejming i gejmeri nisu bili kul. Ali to je možda to tih gejmera, ko zna.

 

Just now, Vila Šindivila said:

 

Немој издвајати гејминг из ширег корпуса индустрије забаве. То је, обрни окрени, индустрија играчака, која је нањушила лову у фанатичном сегментирању тржишта  давно пре Лола и Доте.

Jbg, svako se češe tamo gde ga svrbi. Ja sam starinski (loš) gejmer.

 

Link to comment
  • 2 months later...

https://www.eurohoops.net/en/euroleague/940313/alba-berlin-wont-longer-use-cheerleaders-not-appropriate-to-our-time/

 

Quote

 

Alba Berlin won’t longer use cheerleaders:

“Not appropriate to our time”

 

"In our home games, an impression has been created according to which the women at Alba are mainly responsible for the dancing break entertainment while men play basketball. The reality in our club is different: With our broad youth program, we have inspired girls and boys alike to join our sport. In the future, we want to promote even women in basketball as players, for them to become role models."

 

 

Link to comment

Dobro Berlin oni se sad tu nešto foliraju a nije tu ni bila neka bogznakakva tradicija toga nego mene interesuje Amerika. Tamo se  idelni rodni model njega kao kvoterbeka u škoskom timu i nje kao vođe navijačica istog nameće odmalena ne samo kroz popularnu kulturu nego i u samom obrzovnom sistemui i svim ostalim društvenim sferama.

 

Ima li tu makar ironijskih nagoveštaja ikakve promene?

 

 

Link to comment
15 hours ago, francuski sobar said:

Dobro Berlin oni se sad tu nešto foliraju a nije tu ni bila neka bogznakakva tradicija toga nego mene interesuje Amerika. Tamo se  idelni rodni model njega kao kvoterbeka u škoskom timu i nje kao vođe navijačica istog nameće odmalena ne samo kroz popularnu kulturu nego i u samom obrzovnom sistemui i svim ostalim društvenim sferama.

 

Ima li tu makar ironijskih nagoveštaja ikakve promene?

 

 

ima onaj film sa dajanom kiton.

Poms2.png

Edited by slepa živana
Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...