Jump to content
IGNORED

rodna ravnopravnost


gagorder

Recommended Posts

3 hours ago, zverka said:

Ma da, neka... Lako je izigravati liberala iz bezbedne daljine. Da u Srbiji postoji drag queen story hour bas bi nam bilo milo. Da se transgenderism gura deci od 4-5 godina to bismo jako voleli. Da kao u Engleskoj moze policija da ti dodje na vrata zasto si misgenderovao nekoga na Tviteru e to bismo tek obozavali. Liberalizam je mozda pre 15-20 godina bio normalan, nikome normalnom realno ne smetaju ni gejevi cak ni trandze dok ti ne skacu u oci, sada se svakakve budalastine guraju i to svi moraju da prihvate kao normalno.

 

Jadan ti sta sve moras da istrpis u ovom zivotu :sad: 

Link to comment
7 hours ago, zverka said:

Ja ne trpim nista ali mi je zao normalnih ljudi tamo sto trpe svakakve budalastine. Sa nekim ko misli da je normalno da deca, neka i od 5 godina menjaju pol nemam sta da raspravljam.

 

Pa nemoj raspravljati onda, neko te tera?

 

 

 

 

 

 

Link to comment
30 minutes ago, zverka said:

Samo govorim iz srpske perspektive, pa i onih koji sebe smatraju liberalnim koliko se to u SAD, Britaniji i jos nekim zapadnim drzavama otelo kontroli. Citaj malo o transgender sportistima (male to female) i kako gde god im je dozvoljeno da se takmice u zenskim kategorijama iskljucivo pobedjuju i koliko uopste samom pojavom niti podsecaju na zene a da ne pominjem koliko su primetno krupniji. Ali mi za takve primere ne znamo zato sto u Srbiji tako nesto skoro je nemoguce da ce ikada zaziveti. Ja sam protiv svakog oblika nasilja i diskriminacije nad seksualnim manjinama, cak bi im dozvolio zakonski regulisane istopolne zajednice (samo da se ne zove bas brak) ali ne bi nikada bio za to da se oni promovisu, da deca uce o analnom seksu izmedju muskaraca i da ako neko dete se ne oseca kao pol u kojem je rodjeno da ne bude prva i jedina opcija da menja pol i odstranjuje genitalije. O "pronouns" i ostalim budalastinama tek da ne govorim.

 

Ne valja se na Vidovdan raspravljati o analnim seksovima :fantom:

Link to comment
On 21.6.2019. at 23:36, Facundo Orellana said:

Znate kada bi žena uzela medalju u stonom tenisu? Nikada, pa ni kasnije. Velika je razlika u jačini udarca, nešto slično tenisu. Nemojte pisati gluposti.

Streljaštvo je već druga priča. Neki ženski rekordi su na nivou muških, samo što su discipline kraće,konkurencija slabija. Počeli su da guraju miks disciplinu prethodnih godina, čak su ukinuli jednu mušku (ležeći malokalibarskom) tako da je rodno ravnopravni miks bulšit postala olimpijska disciplina.

+1 ne znam otkud uopste stoni tenis u prici

mada generalno ljudi imaju sklonost da potcenjuju st kad je u pitanju fizicki napor

nije u pitanju triatlon jbg, ali je daleko od saha

49 minutes ago, zverka said:

Samo govorim iz srpske perspektive, pa i onih koji sebe smatraju liberalnim koliko se to u SAD, Britaniji i jos nekim zapadnim drzavama otelo kontroli. Citaj malo o transgender sportistima (male to female) i kako gde god im je dozvoljeno da se takmice u zenskim kategorijama iskljucivo pobedjuju i koliko uopste samom pojavom niti podsecaju na zene a da ne pominjem koliko su primetno krupniji. Ali mi za takve primere ne znamo zato sto u Srbiji tako nesto skoro je nemoguce da ce ikada zaziveti. Ja sam protiv svakog oblika nasilja i diskriminacije nad seksualnim manjinama, cak bi im dozvolio zakonski regulisane istopolne zajednice (samo da se ne zove bas brak) ali ne bi nikada bio za to da se oni promovisu, da deca uce o analnom seksu izmedju muskaraca i da ako neko dete se ne oseca kao pol u kojem je rodjeno da ne bude prva i jedina opcija da menja pol i odstranjuje genitalije. O "pronouns" i ostalim budalastinama tek da ne govorim.

+1000

 

nikad se ne kladiti protiv trans sportista! :fantom:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...