Jump to content
IGNORED

rodna ravnopravnost


gagorder

Recommended Posts

Bice super ako ovaj fazon pocne da se primenjuje i na trans muske -

2016 - cistacica u Institutu za nuklearnu fiziku

2017 - promena pola

2018 - dobitnik Nobelove nagrade

:fantom:

Link to comment

High five hrabrim ocevima koji i pored toga sto ne mogu da se oslobode viska kilograma ostalih od trudnoce ipak vole sebe i ne dozvoljavaju da ih drustvo osudjuje :fantom:

Link to comment
On 8.6.2019. at 4:00, nera said:

Mislim da nekako pripada ovde :happy:

 

 

svaka cast hrabrim momcima, trudbenicima koji rade 24/7 da obezbede lepsim polovinama udobne zivote i bunde od nerca, treba za to imati herca.

 

Link to comment
2 hours ago, nera said:

Bitno je da salju pozitivnu poruku :sleep:

 

 

Posto su do sad muskarci bili izlozeni nepodnosljivim pritiscima da izgledaju savrseno, sad ce se napokon opustiti i prestati da sebe muce dijetama, kozmetickim tretmanima, neudobnom obucom, i cime sve ne :fantom:

 

Link to comment
1 hour ago, Leia said:

 

Posto su do sad muskarci bili izlozeni nepodnosljivim pritiscima da izgledaju savrseno, sad ce se napokon opustiti i prestati da sebe muce dijetama, kozmetickim tretmanima, neudobnom obucom, i cime sve ne :fantom:

 

 

Sad i ti cepidlacis :happy: Ne zele da se osecaju izostavljeno iz “drustva.”

Link to comment
9 hours ago, nera said:

 

Sad i ti cepidlacis :happy: Ne zele da se osecaju izostavljeno iz “drustva.”

 

Pa to, niko nase probleme ne razume bolje nego oni i zasto da to ne pokazu :rolleyes:

Link to comment

Štaznam, evo na ovom forumu je upadljiva neravnopravnost polova na planu objektifikacije.

 

Prošlog leta se igralo Prvenstvo sveta u fudbalu za ružniji pol, pa je ozloglašena @MayDay otvorila topić od čak 14 (četrnaest!) strana na kom se intenzivno drulovalo po fudbalerima, od Romana Toresa do Zlatana Ljubijankića, da li su bolji oni sa dugim nogama ili oni sa niskim težištem...

 

Ovog leta se igra ženski ekvivalent istog takmičenja, ali niko ni A da kaže na temu "najbolja riba na terenu". Čak ni Y-hromozom verzija MauDau poznatija kao Toni Adams. Ja bih se realno žalio, samo ne znam kome...

 

 

Link to comment
53 minutes ago, Weenie Pooh said:

Štaznam, evo na ovom forumu je upadljiva neravnopravnost polova na planu objektifikacije.

 

Prošlog leta se igralo Prvenstvo sveta u fudbalu za ružniji pol, pa je ozloglašena @MayDay otvorila topić od čak 14 (četrnaest!) strana na kom se intenzivno drulovalo po fudbalerima, od Romana Toresa do Zlatana Ljubijankića, da li su bolji oni sa dugim nogama ili oni sa niskim težištem...

 

Ovog leta se igra ženski ekvivalent istog takmičenja, ali niko ni A da kaže na temu "najbolja riba na terenu". Čak ni Y-hromozom verzija MauDau poznatija kao Toni Adams. Ja bih se realno žalio, samo ne znam kome...

 

 

 

Ipak je @Host bio u pravu za tebe

Link to comment

@Host je uvek u pravu, ako mene pitaš.

 

14 minutes ago, nera said:

Ovaj, sta cemo sa desankom temom i sebriliti drool, i tome slicno? :rolleyes:

 

U pravu si, te unisex teme jesu ukazatelj kakve-takve ravnopravnosti, ali ne kompenzuju blatantnu diskirminaciju koju sam gore istakao :fantom: 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
59 minutes ago, Weenie Pooh said:

Štaznam, evo na ovom forumu je upadljiva neravnopravnost polova na planu objektifikacije.

 

Prošlog leta se igralo Prvenstvo sveta u fudbalu za ružniji pol, pa je ozloglašena @MayDay otvorila topić od čak 14 (četrnaest!) strana na kom se intenzivno drulovalo po fudbalerima, od Romana Toresa do Zlatana Ljubijankića, da li su bolji oni sa dugim nogama ili oni sa niskim težištem...

 

Ovog leta se igra ženski ekvivalent istog takmičenja, ali niko ni A da kaže na temu "najbolja riba na terenu". Čak ni Y-hromozom verzija MauDau poznatija kao Toni Adams. Ja bih se realno žalio, samo ne znam kome...

 

 

Hahahha, ono kad sam objašnjavala da ima nečeg hot kod Djerdana Šaćirija. :lol:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...