Jump to content
IGNORED

rodna ravnopravnost


gagorder

Recommended Posts

2 minutes ago, Shan Jan said:

 

Zli muskarci, nikako da srede zenama sve njihove probleme :cry:

 

Nisu ni do sada, tako da cemo se i u buduce nekako snaci.

Doduse ocekivati da ne kenjaju o necem sto niti ih zanima, niti ih dotice niti o tome imaju ikakvog pojma bilo bi zaista nerealno :fantom:

Link to comment

Imam jednod drugara s kojim često drvim o kojekakvim temama, od Hitlera do ljubavi. Raznovrsno vrlo jer smo obojica dokoni smarači koji nemaju ništa pametnije da rade.

E, sad, pošto sam ja vrlo protiv smrtne kazne a on nije, došli smo par puta do priče o doživotnom zatvoru.

I tu je on uleteo s ovim: Kad bi bio osudjen na vrlo dug zatvor, tražio bi da promeni   pol u ženski jer konta, bolje da ga siluju žene nego da ga siluju muškarci a silovan će u zatvoru sigurno biti.

 

 

Zar ne bi bilo super kad bismo mogli lako da menjamo pol, da iskusimo oba sveta?

Mis'im, kao klinac sam vrlo voleo Levu ruku tame.

Link to comment
34 minutes ago, Filozof manijak said:

Kakav je ovo pedofobni video? :ohmy:

 

Pa jel smo rekli nek se takmice svi sa svima, zensko, musko, transovano, nemoj mi sad reci da deca treba da budu diskvalifikovana zbog razlicitosti u dimenzijama  :fantom:

 

Link to comment
10 hours ago, Leia said:

 

Svakako, prosto bojkotuju i proglase ih za transfobicne gadure koje su protiv inkluzije i svega modernog. 

 

 

To. Ovo se i dešava sve vreme u diskusijama o tome, čim se podigne glas protiv, ili se neko usudi da potegne to pitanje i opravdanost izjednačavanja. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...