Jump to content
IGNORED

rodna ravnopravnost


gagorder

Recommended Posts

i ne zajebavaj, makar se protiv ovakvih gluposti moze efikasno boriti. sve devojke kad bi bojkotovale takmicenje ne verujem da bi iko pristao da gleda samo transdzendere.

ova jadna sa povisenim testasteronom pak nema bilo kakve sanse, ali ona je valjda manje interesantna.

Link to comment
11 minutes ago, ToniAdams said:

i ne zajebavaj, makar se protiv ovakvih gluposti moze efikasno boriti. sve devojke kad bi bojkotovale takmicenje ne verujem da bi iko pristao da gleda samo transdzendere.

ova jadna sa povisenim testasteronom pak nema bilo kakve sanse, ali ona je valjda manje interesantna.

 

Naravno, zasto investirati energiju i vreme u svoju profesiju kad se mozes drkati oko borbe za elementarna prava.

I zasto bi ova rodjena sa “viskom” testosterona morala bilo kome da se pravda zbog toga ako ne koristi nikakve vestacke dopinge?

Onda ajde da diskvalifikujemo i nekog ko ima previse duge noge, jaka pluca, male sise, sve to doprinosi da trci brze nego ostali. 

Kretenizam totalni sve skupa

 

 

Link to comment
37 minutes ago, Leia said:

 

Naravno, zasto investirati energiju i vreme u svoju profesiju kad se mozes drkati oko borbe za elementarna prava.

I zasto bi ova rodjena sa “viskom” testosterona morala bilo kome da se pravda zbog toga ako ne koristi nikakve vestacke dopinge?

Onda ajde da diskvalifikujemo i nekog ko ima previse duge noge, jaka pluca, male sise, sve to doprinosi da trci brze nego ostali. 

Kretenizam totalni sve skupa

 

 

Ako se meni obraćaš biće da si nešto krivo skapirala. No da ne kvarim.

15 minutes ago, gospa buba said:

ja ne bih stavljala novce na ovo :hihi:

Ok. Što kaže Sergije, mozak mi je brži od prstiju.

 

A zapravo bi to bilo najpravednije, kategorija transdžendera.

Edited by ToniAdams
Link to comment
1 minute ago, ToniAdams said:

Ako se meni obraćaš biće da si nešto krivo skapirala. No da ne kvarim.

 

Pa ne, bas ti je sjajan predlog - nek se bore protiv ovakvih gluposti, nikom to inace ne bi palo na pamet :rolleyes:

Problem i jeste sto se u 21 veku zene i dalje bore za najelementarnije stvari tipa protiv ukidanja prava na abortus, a jos se tome dodaju i nove bitke cisto da ne bude dosadno.

 

Link to comment

ja bik ukinuo tu podelu u sportovima na mušku i žensku konkurenciju, svi đuture u jedan šešir, pa nek pobedi najbolji/a/o

Štob se reklo, rodna ravnopravnost 1/3

 

 

edit: eh kad se setim sparing utakmica sa prvotimkama ŽRK-a.... :wub:

Edited by Filozof manijak
Link to comment
1 minute ago, ToniAdams said:

Prosto par puta da bojkotuju i to je to. Ako to ne zele, jbg.

 

 

Svakako, prosto bojkotuju i proglase ih za transfobicne gadure koje su protiv inkluzije i svega modernog. 

Naravno mogu i prosto angazovati skupe advokate koji ce ih zastupati, traziti medicinske evaluacije jer i to je prosto a cene bagatelne, razvlaciti se po medijima i podizati awareness jer i za to imaju vremena a i ne kosta nista... ma piece of cake, al sta ces kad su lenje pa nece.

Link to comment

Jebiga, ne znam šta je druga opcija. Ti i ja se sigurno nećemo za njih cimati, tj ja možda i hoću al tek kada dođu na red, a realno mi nisu baš jako visoko na listi prioriteta.

Ma da, bolje da čekaju.

Link to comment
48 minutes ago, Leia said:

 

Pa ne, bas ti je sjajan predlog - nek se bore protiv ovakvih gluposti, nikom to inace ne bi palo na pamet :rolleyes:

Problem i jeste sto se u 21 veku zene i dalje bore za najelementarnije stvari tipa protiv ukidanja prava na abortus, a jos se tome dodaju i nove bitke cisto da ne bude dosadno.

 

 

Zli muskarci, nikako da srede zenama sve njihove probleme :cry:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...