Jump to content
IGNORED

rodna ravnopravnost


gagorder

Recommended Posts

4 minutes ago, Meazza said:

Dobra logika. Ako cujem da gitarista masi note moram da budem Santana da bih smeo da ga kritikujem. 

Ne. Ako čuješ da maši note ponudi mu časove.

Link to comment
3 minutes ago, Bujodrag said:

Ne. Ako čuješ da maši note ponudi mu časove.

 

Ovaj... poenta je mogu da cujem da neko masi note, ispada iz ritma i uopste lose svira cak iako nisam muzicar. 

Link to comment

Kao sto mogu da osetim da je hrana groznog ukusa, cak iako sam ne znam ni kajganu da spremim. Samo na internetu se ocekuje da put your money where your keyboard is.

Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

Džabe vas dvojica mensplejnujete jedan drugom stvari, svashtabezneshto je zatvorila temu ovim postom.

 

 

O da.

Rad sam da se složim s njom.

 

Ali, nihilistički nastrojeni PPP to vuče da se ignoriše aktivizam bilo koje vrste.

E, ženska stvar u Srbiji je goruće pitanje i da mogu, ovim jebenim štapom bih odvalio u glavu svakog ko mi se kurči kako je jebao onu cicu, znaš onu smešnu glupaču a jebao bi i njenu drugaricu lezbejku, da je naučim.

Čuo sam takve izlive dovoljno puta. Situacija je goruća, nije čak ni za PC.

Link to comment
4 minutes ago, Meazza said:

 

Ovaj... poenta je mogu da cujem da neko masi note, ispada iz ritma i uopste lose svira cak iako nisam muzicar. 

 

3 minutes ago, Meazza said:

Kao sto mogu da osetim da je hrana groznog ukusa, cak iako sam ne znam ni kajganu da spremim. Samo na internetu se ocekuje da put your money where your keyboard is.

 

 

Kako reče onaj iz Ko to tamo peva: Ne'š ti od muzike leba zaraditi.

Link to comment
3 minutes ago, Bujodrag said:

 

 

O da.

Rad sam da se složim s njom.

  

 Ali, nihilistički nastrojeni PPP to vuče da se ignoriše aktivizam bilo koje vrste.

 E, ženska stvar u Srbiji je goruće pitanje i da mogu, ovim jebenim štapom bih odvalio u glavu svakog ko mi se kurči kako je jebao onu cicu, znaš onu smešnu glupaču a jebao bi i njenu drugaricu lezbejku, da je naučim.

 Čuo sam takve izlive dovoljno puta. Situacija je goruća, nije čak ni za PC.

 

Kao sto i sam pises, zenska stvar br. 1 u Srbiji je nasilje nad zenama i machismo. Ali jbg, to nije dovoljno sokantno i provokativno.

Link to comment
1 minute ago, Bujodrag said:

Kako reče onaj iz Ko to tamo peva: Ne'š ti od muzike leba zaraditi.

 

Opet ti. Ama i ne planiram da zaradjujem ni od kakve muzike. Ali ne znaci da sam gluv da ne mogu da cujem kad neko pogresi dok peva ili svira. 

Link to comment
21 minutes ago, Weenie Pooh said:

Džabe vas dvojica mensplejnujete jedan drugom stvari, svashtabezneshto je zatvorila temu ovim postom.

 

Ne, bojim se da nije zatvorila. Sve dok godišnje umire desetine žena od posledica femicida i dok ih biju na stotine i razbucaju glavu svakoj desetoj jednom nedeljno i dok se suočavaju sa nekim Jutkom koji ih pljeska po dupetu dok plaču usamljene i nezaštićene svaki dan (samo ponekad eskalira javno i postane vidljivo) i dok ih šikaniraju po porodilištima, fabrikama i ginekolozima, feminizam neće i ne može biti suvišan. Eto samo te činjenice uzmimo u obzir, ostatak problema ne moramo. 

 

 

Link to comment
2 hours ago, svashtabezneshto said:

 

zato je feminizam danas u srbiji neupotrebljiv i nikakvu korist ne donosi ženama.

 

 

 

 

 

 

 

Ima sa ovim. 

Link to comment
15 minutes ago, Taihoskopija said:

 

Ne, bojim se da nije zatvorila. Sve dok godišnje umire desetine žena od posledica femicida i dok ih biju na stotine i razbucaju glavu svakoj desetoj jednom nedeljno i dok se suočavaju sa nekim Jutkom koji ih pljeska po dupetu dok plaču usamljene i nezaštićene svaki dan (samo ponekad eskalira javno i postane vidljivo) i dok ih šikaniraju po porodilištima, fabrikama i ginekolozima, feminizam neće i ne može biti suvišan. Eto samo te činjenice uzmimo u obzir, ostatak problema ne moramo. 

 

 

 

Apsolutno se slazem.

Link to comment
17 minutes ago, Taihoskopija said:

 

Ne, bojim se da nije zatvorila. Sve dok godišnje umire desetine žena od posledica femicida i dok ih biju na stotine i razbucaju glavu svakoj desetoj jednom nedeljno i dok se suočavaju sa nekim Jutkom koji ih pljeska po dupetu dok plaču usamljene i nezaštićene svaki dan (samo ponekad eskalira javno i postane vidljivo) i dok ih šikaniraju po porodilištima, fabrikama i ginekolozima, feminizam neće i ne može biti suvišan. Eto samo te činjenice uzmimo u obzir, ostatak problema ne moramo. 

 

 

 

 

Da. Feminizam u Srbiji nikako nije suvišan.

 

A blazirani hipsteri vole da trućaju: Matori, o čemu ti pričaš? Ovo su moderna vremena, nije više tako. I naljute se kad im kažeš da jeste tako i još gore.

 

disclaimer: Meazza, nisam mislio na tebe :) 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...