Jump to content
IGNORED

rodna ravnopravnost


gagorder

Recommended Posts

13 minutes ago, kurjak92 said:

Jeste paja, evo idalje se ne smanjuje njištanje i pištanje po društvenim mrežama, što oko paje, što oko zlih satanista plaćenika, pardon feministkinja

Ja mislio Краљевић Марко, bez zezanja, onaj stav, onaj izraz... :isuse: 

Link to comment
1 hour ago, Meazza said:

Besmisleno je takodje izjednacavati gramaticki i prirodni rod. Nauka, pouka, prilika, slika, motika su reci koje se zavrsavaju na -a i imaju istu deklinaciju. Od prirodnog roda i nekakvog dubljeg smisla u tome sto je to slucaj nema ni traga, a potezati to kao nekakvu zanimljivost i argument je suprornost nauci.

 

Advertajzing ne zna za granice :fantom:

 

 

elida-faberge-lynx-bodyspray-cement-mixe

 

elida-faberge-lynx-bodyspray-cement-mixe

 

elida-faberge-lynx-bodyspray-cement-mixe

 

Link to comment

Cisto se pitam, onako teoretski, da li je provokacija ikad bila korisna u postizanju nekog cilja? Sta menjaju ovakve akcije i cemu doprinose?

 

Znaci, za abortus sam, protiv veronauke, za smanjenje uticaja SPC, za ravnopravnost polova i tako dalje. Samo me zanima.

Link to comment

Pa dobice neku nagradu na nekom festivalu za special execution i to je to.

 

Cuti, mogla je tema da bude i rak grlica materice

Edited by Caligula
Link to comment
20 minutes ago, namenski said:

Ja mislio Краљевић Марко, bez zezanja, onaj stav, onaj izraz... :isuse: 

Ja otkad sam pročitao da ga je neko na tviteru nazvao kurcoglavi naci, hoću da umrem od smeha kad mu vidim tu profilnu

Edited by kurjak92
Link to comment

Akcija je sama po sebi prilično besmislena u više vidova, ali kad vidiš koga je sve trigerovala i koliko je zmija i ostalih bubašvaba izmililo ispod kamenja, onda sve više dobija smisao. I zanimljivo, solidnu (dnevno)političku konotaciju, kao i sve kod nas. Kad bi inače Azdejković i Bihaj bili na istim dužinama. Kao što rekoh, samo fali Miša Vacić, Mica Zavetnica je već tu. 

Link to comment
Just now, kurjak92 said:

Ja otkad sam pročitao da ga je neko na tviteru nazvao kurcoglavi naći, hoću da umrem od smeha kad mu vidim tu profilnu

:lol:

Link to comment
8 minutes ago, Meazza said:

Cisto se pitam, onako teoretski, da li je provokacija ikad bila korisna u postizanju nekog cilja? 

 

 

 

Pa jeste, bila je korisna  recimo, 8. marta 1957. :) Ili 1912. u Beogradu kada je stidljivo počeo da se obeležava kao praznik (i tada shvatan kao strašna provokacija) i u godinama između i nakon. 

Link to comment
22 minutes ago, Meazza said:

Cisto se pitam, onako teoretski, da li je provokacija ikad bila korisna u postizanju nekog cilja? Sta menjaju ovakve akcije i cemu doprinose?

 

Znaci, za abortus sam, protiv veronauke, za smanjenje uticaja SPC, za ravnopravnost polova i tako dalje. Samo me zanima.

Za provokaciju je bitno da izazove reakciju, bilo kakvu.

 

edit evo jedne reakcije

Kad se kecelje bude nosile u Novi Pazar, očekujem da se vežu mangulici oko vrata.

Edited by čekmeže
Link to comment

A mi zaboravljamo gde smo.

 

Mi smo u jebenoj Srbiji.

 

Ako neko na ovom forumu zaslužuje da mu se progleda kroz prste, to je svakako Ženski pokret.

 

Šta, jebo vas Bujodrag, je l' treba da tolerišemo ovaj rastući nacionalizam i šovinizam?

I da mu PC gledamo kroz prste?

 

Prema kome ćemo pokazivati saosećanje i i razumevanje? 

Ili da promenim mantru u Skoro svi da se vole i ljube?

Link to comment
2 minutes ago, Bujodrag said:

A mi zaboravljamo gde smo.

 

Mi smo u jebenoj Srbiji.

 

Ako neko na ovom forumu zaslužuje da mu se progleda kroz prste, to je svakako Ženski pokret.

 

Šta, jebo vas Bujodrag, je l' treba da tolerišemo ovaj rastući nacionalizam i šovinizam?

I da mu PC gledamo kroz prste?

 

Prema kome ćemo pokazivati saosećanje i i razumevanje? 

Ili da promenim mantru u Skoro svi da se vole i ljube?

 

Meni je ovaj performans neozbiljan i besmislen. Ne smetaju mi vrednosti koje zastupa, naprotiv, niti me provocira kecelja na Paji, naprotiv. Nemoguce da ne vidis koliko je ovo amaterski i bezveze otaljano i klise kopiran iz zemalja koje imaju druge probleme.

Link to comment

Dugogodišnja mi devojka je povremeno volontirala u Ženskom Centru. Čak i na telefonu.

 

Nemate pojma šta sam sve čuo od nje a ona je bila vrlo suzdržana u prenošenju informacija.

 

Nek kače devojke zastave gde god žele. i na moj prozor i na bilo koji jebeni spomenik u jebenoj Srbiji.

Link to comment
Just now, Meazza said:

 

Meni je ovaj performans neozbiljan i besmislen. Ne smetaju mi vrednosti koje zastupa, naprotiv, niti me provocira kecelja na Paji, naprotiv. Nemoguce da ne vidis koliko je ovo amaterski i bezveze otaljano i klise kopiran iz zemalja koje imaju druge probleme.


Da, jeste amaterski.

Ponudi im svoje produkcijske sposobnosti, besplatno ili barem s popustom.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...