Jump to content
IGNORED

rodna ravnopravnost


gagorder

Recommended Posts

 

 

kad keve krenu da gnjave odrasle sinove, ali bash da pritiskaju, a oni, recimo, bash nisu mnogo raspolozeni npr da ih ja gnjavim, mene je u principu lako otkachiti, nemam zivce, pa uradim sama, ja onda imam jedan mali neizdrz srecice. volem. to naravno rado i lako generalizujem na tudje sluchajeve. ekeke :D

 

hajde idi :rolf:

ja ovo nista ne razumem :(

Link to comment

koju zenu, ciji sin, kojem njemu? :lol:

 

Kad kucam sa posla tako ispadne :D

Htedoh reci, tebe treba tvoj sin da spominje i vozdize u nebesa, a ne muz koji i ovako mora de trpi, pa jos i da te pozitivno spominje, ne ide...

Link to comment

Dakle, ne bih se nikada obratila nekome ko sagovornicu nastoji da diskvalifikuje tako što će je nazvati domaćicom. :lolol:

meni jednom odbrusio da sam shnajderka, kao da je to nesto lose :(

 

doduse ne bas na temi o rodnoj ravnopravnosti :lol:

Link to comment

zar jumko postoji i dalje?

 

 

To sam i ja pomislio kad mi stigla poruka. Očigledno je to nešto što samo keve znaju.

Edited by Turnbull
Link to comment

okrutna si :( valjda zato sto sam zensko :(

shnajderka rekla shnajderki da je shnajderka -_-

 

 

edip. ovo ^ je pakao za pacejana, nadam se da ne chita, kao shto i tvrdi ^_^

Edited by gospa buba
Link to comment

Kad kucam sa posla tako ispadne :D

Htedoh reci, tebe treba tvoj sin da spominje i vozdize u nebesa, a ne muz koji i ovako mora de trpi, pa jos i da te pozitivno spominje, ne ide...

 

pa nije shime moj muz :lol: ipak osetila sam se povredjeno sto je ispostovao bubu i sejlorku a meni nista, kao da ne postojim! kako li je tek njegovoj majci, dok on tako bira pantalone kao muva bez glave umesto da poslusa nju koja zna sta je najbolje za njega.

Link to comment

pa nije shime moj muz :lol: ipak osetila sam se povredjeno sto je ispostovao bubu i sejlorku a meni nista, kao da ne postojim! kako li je tek njegovoj majci, dok on tako bira pantalone kao muva bez glave umesto da poslusa nju koja zna sta je najbolje za njega.

 

pa znam da nije, no sam valjda pomislila da ste se nesto zezali na tu temu... ne vredi, ceo dan udisem lepak u kancelariji, menjalo nam ceo itison za vikend  :(

Link to comment

pa nije shime moj muz :lol: ipak osetila sam se povredjeno sto je ispostovao bubu i sejlorku a meni nista, kao da ne postojim! kako li je tek njegovoj majci, dok on tako bira pantalone kao muva bez glave umesto da poslusa nju koja zna sta je najbolje za njega.

 

A još si ti i shnajderka, pa sigurno znaš najbolje :P

Link to comment

A još si ti i shnajderka, pa sigurno znaš najbolje :P

ali jedna je majka, ona ne bira po kroju, trendovima i slicnim glupostima, nego srcem!

 

 

 

 

ok ok necu vise :lol:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...