Jump to content
IGNORED

rodna ravnopravnost


gagorder

Recommended Posts

Turnbull, on 19 Apr 2014 - 16:40, said:
Radujte se gubitku posla! To je šansa za samoostvarenje! Willing makes it happen!

365ld inside.

 

ja bih to baš tako gledao ali ne brini se to je zato što sam privatnik  :fantom: 

Edited by Hella
Link to comment

@sime

 

vidi, u zadnjih 10-15 godina, pa i u krizi, znacajan dio prirasta privatnih biznisa dolazi od ljudi koji su dobili nekakvu otpremninu. mi nemamo podatak o uspjesnosti ili neuspjesnousti biznisa sa takvim izvorima finansiranja, u odnosu na drugacije finansirane. korak dalje, i pravljenje torti u kucnoj radinosti za trziste je biznis (legitiman)

 

jako je problematicno sto je javnosti dostupno premalo dobrog materijala o privatnom biznisu.

 

a najproblematicnije je sto drzava ima tu sklonost da oteza i mali i veliki biznis.

 

mistifikacija i egzaltacija u stilu 365lsd je naravno trula, tu se slazemo.

Edited by morgana
Link to comment

Pazi, ona se sa tim nikad nije susrela!!!

 

cocoon_04.jpg

 

Da.. Koliko je tužno što ona objavljuje članke na temu o kojoj, garantujem, ništa nije pročitala. Da je ukucala u gugl 'rodna ravnopravnost', 'diskriminacija rod', samo to, dve reči, dva tri klika, nema šanse da bi mogla ovoliko da se izlupeta.

Edited by sailorman
Link to comment

inace, ni ja se nikad nisam srela sa rodnom diskriminacijom. tj jesam 2x za 10 godina i xy poslova i klijenata, ali kontam da to i nije bitno, relativno gledano. sa diskriminacijom druge vrste, pak, jesam imala iskustva.

Link to comment

@sime

 

vidi, u zadnjih 10-15 godina, pa i u krizi, znacajan dio prirasta privatnih biznisa dolazi od ljudi koji su dobili nekakvu otpremninu. mi nemamo podatak o uspjesnosti ili neuspjesnousti biznisa sa takvim izvorima finansiranja, u odnosu na drugacije finansirane. korak dalje, i pravljenje torti u kucnoj radinosti za trziste je biznis (legitiman)

 

jako je problematicno sto je javnosti dostupno premalo dobrog materijala o privatnom biznisu.

 

a najproblematicnije je sto drzava ima tu sklonost da oteza i mali i veliki biznis.

 

mistifikacija i egzaltacija u stilu 365lsd je naravno trula, tu se slazemo.

 

 

Ma jasno, naravno,Ima tu puno toga i pametnog i korisnog da se napiše, čak se i ona dotiče nekih zanimljivih pitanja. Ali ono što je ovde ključno jesu 365ld mistifikacije kao odgovor na mandatarove naajvljene mere masovnog otpuštanja.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...