Jump to content
IGNORED

rodna ravnopravnost


gagorder

Recommended Posts

2 hours ago, Weenie Pooh said:

To je to, veće mudraca se okupilo da porekne pravo žene da se ne naljuti :isuse: Nije bitno šta ona misli, bitno je šta Mi mislimo. A verovatno i ona misli isto što i Mi, samo ne sme da kaže zbog sponzora koji su u džepu moćnog DJ lobija.

 

tenor.gif

baki, ako ti na ovom videou izgleda kao da se nije naljutila, onda sta da ti kazem, nego da ti pozelim puno srece sa zenama

 

 

Link to comment
43 minutes ago, Shan Jan said:

Da je pitao neku africku afroamerikanku pa i da razumem odakle mu takve ideje padaju na pamet (mada bi opet bilo neverovatno neukusno). Ne, lik je pitao skandinavku da tvrekuje na gala veceri dodele profesionalne nagrade:isuse: Necu da uopste ulazim u to da li je mizogonista ili ne, to je cist samar koji i treba da se kazni.

 

I to dolazi od nekog ko mrzi PC i SJW :mellow:

 

+1 

 

Ovi nema veze sa politickom korektnoscu, lik je debil.

Link to comment
11 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Ako bi njoj bilo OK da je hvata za sisu, i ako bi i  njemu i televiziji koja to prenosi i gledaocima koji tapšu bilo OK, naravno da bi bilo i meni OK. Ne, nego ću da se zablažnjavam zbog javnog nemorala i fantaziram kako žrtva u stvari laže da joj je OK - zbog sponzora!

 

Uz svo poštovanje, bilo bi me užasno sramota da pišem to što pišeš. Proglašavati za žrtve punoletne osobe koje kažu da to nisu, to je podjednako degutantno kao poricati status žrtve onima koji kažu da to jesu. 

izvini, potpuno sam zbunjen. diskusija, bar ona u kojoj ja ucestvujem, nema nikakve veze s moralom niti sa licnim izborima. radi se o javnom svodjenju zene na seksualni objekat na dodeli strukovne nagrade ne u programu koji gleda odgovarajuci profil publike. 

 

4 minutes ago, Weenie Pooh said:

Pitaj adama i Tonija, objasniće ti da je potpuno nebitno da li su one opuštene oko toga ili ne. Zna se na kome je da proceni verbalni delikt, svakako ne na žrtvi istog...

 

kad si me vec prozvao - sve bi bilo jos mnogo gore da je to uradio crnkinji, opet bez obzira na to kako bi ona reagovala. 

 

 

 

Link to comment

Stvarno ne kapiraš zašto je sramota uzimati sebi za pravo da propisuješ drugoj osobi čime mora/ne sme biti uvređena?

 

Kako to nema veze sa ličnim izborima ako si na prethodnoj strani pisao,

Quote

mi ne znamo da li je doticna sportistkinja odgovorila kako je odgovorila zbog pritiska sponzora da ne pravi frku

 

Nemam živaca sad da dotičem šlag na torti gluposti, to suludo outrage quotient rangiranje - dehumanizacija nordijke vredi 10 poena, dehumanizacija crnkinje 30...

Link to comment

vini, jel stvarno mislis na osnovu snimka da joj je bilo kul?

jesi video snimak inace?

 

aj, ozbiljno me zanima. imas par postova gore snimak.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Ama naravno da sam video snimak, i naravno da joj nije bilo kul, i naravno da je DJ debil. Ni ona ni M'bappe nisu očekivali da će im, kad dođu da uzmu trofej, neki gnom tražiti da vrte dupetom uz muziku. Bilo bi i meni neprijatno.

 

Ali oboje su to savršeno mirno podneli, ispoštovali idiotski koncept, da bi Hegerberg još naknadno rekla da nije videla ništa naročito loše u tome, tj. da razume da je bio nekakav pokušaj humora u pitanju.

 

Činjenica da se oko te glupave situacije digla ikakva dreka, činjenica da mi ovde piskaramo o tome, je apsolutno poražavajuća. Mnogo je veći problem od francuskog Ivana Ivanovića tragikomična reakcija javnosti, a posebno stav koji ti i adam ovde iznosite - stav po kom sama Hegerberg nije bitna, nego ste bitni vas dvojica i vaša procena toga šta je OK predložiti ženi a šta ne. 

Link to comment
38 minutes ago, Weenie Pooh said:

Mnogo je veći problem od francuskog Ivana Ivanovića tragikomična reakcija javnosti, a posebno stav koji ti i adam ovde iznosite - stav po kom sama Hegerberg nije bitna, nego ste bitni vas dvojica i vaša procena toga šta je OK predložiti ženi a šta ne. 

e aj stvarno, veliki se decko, ne prilici ti.

Link to comment
30 minutes ago, 3opge said:

nema nikakve razlike izmedju trazenja da tverkuje i trazenja da pokaze picu.

 

sace vini da ti objasni kako je i to u redu, ako posle svega ona kaze da se nije uvredila. nije na tebi da joj nameces.

Link to comment

Otprilike, da. Odrasla je žena, što se mene tiče mogla je i da mu popuši tu na bini ako su oboje saglasni. Adam bi posle rekao "verovatno laže da je saglasna, nego je morala zbog sponzora".

 

Ako ona kaže da se ne vređa, nema potrebe da se ti vređaš umesto nje ni umesto svih nezaštićenih norveških devojčuraka širom sveta, beli viteže. A još manje imaš pravo da tvrdiš da laže kad kaže da se ne vređa, jer eto kao, video si snimak pa znaš bolje od nje. 

 

Ja stvarno  nemam više snage, ali vi slobodno nastavite bez mene da smelo štitite žene od samosvesti i nasrtljivih di-džejeva.

run_dribbble.gif

Link to comment

Pa nije bitno da li se ona vredja ili ne (meni deluje kao da se zgadila na ponudu ne uvredila), moze se valjda iskomentarisati da je ponuda imbecilna i neprimerena situaciji. Aj da ga vidim da to predlozi mojoj ortakinji koja trenira hokej na svecanoj dodeli bilo cega, bio bi slozen na patos i rastavljen sa par zuba pa nek pita mamu da mu tverkuje. Uostalom to sto nije pristala na duhovit™ ples govori dovoljno ali riba je car koji nije u fazonu da bude zrtva i ne pada joj na pamet da se prepucava sa javnoscu na tu temu. 

Edited by Mos
Link to comment
6 minutes ago, Mos said:

Pa nije bitno da li se ona vredja ili ne (meni deluje kao da se zgadila na ponudu ne uvredila), moze se valjda iskomentarisati da je ponuda imbecilna i neprimerena situaciji. Aj da ga vidim da to predlozi mojoj ortakinji koja trenira hokej na svecanoj dodeli bilo cega, bio bi slozen na patos i rastavljen sa par zuba pa nek pita mamu da mu tverkuje. Uostalom to sto nije pristala na duhovitu™ govori dovoljno, riba je car koji nije u fazonu da bude zrtva i ne pada joj na pamet da se prepucava sa javnoscu na tu temu. 

 

a sto ta tvoja drugarica isto nije carica? ispada kao da zene inace bas i nisu neke carice, pa im treba zaštita kurčevitih frendova od onih nečasnih mužjaka koji hoće da ih viktimizuju tako što ih navode da rade stvari koje one same i ne žele ili ne znaju bolje, valjda jer su lakomislene. dotakao si se najdubljeg i najklasičnijeg patrijarhalnog tropa

 

molim kvalitetniji treš feminizam na forumu, ako već mora. dosta ovog musko-primitivnog sranja

Link to comment

Nije da razumem sta hoces da kazes ali hajde pokusacu da odgovorim. Moja drugarica je carica a i nogometasica je carica. Za ovu prvu mi veruj na rec da joj ne treba nikakva zastita a ova druga verujem da ne zeli viktimizacija da se istakne u prvi plan. Sve ostalo sto si napisao si ucitao a niti me poznajes niti sam hteo da kazem to sto si ucitao. Siguran sam da ce ti sledeci post biti jos manje povezan i smislen pa na njega necu odgovarati. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...